İnstagram Profil URL Kopyalama

 İnstagram Profil URL Kopyalama
Okunuyor İnstagram Profil URL Kopyalama

İnstagram Profil URL Kopyalama temelinde çok basit bir işlem. İnsanlar İnstagram uygulamasını çok fazla kullanıyorlar. Durum böyle olunca profillerini yeni arkadaşları link aracılığı ile paylaşmak oldukça doğal bir istek. İnstagram Profil URL Kopyalama Nasıl Yapılır? Gösterelim.

İnstagram Profil URL Kopyalama

İnstagram Profil URL Kopyalama
İnstagram Profil URL Kopyalama

Bu işlemi çok basit bir şekilde bilgisayardan instagram hesabınıza girip profilinize tıklayarak kullandığınız tarayıcıdaki url’yi kopyalayarak yapabilirsiniz ama ben size kolay bir ipucu söyleyeyim eğer “ instagram.com/kullanıcıadınız/ “ diye gözüken linkte kullanıcı adınız yazan yere kendi hesabınızın kullanıcı adını yazarsanız. Tam olarak insanları sizin profilinize götürecek linki elde etmiş olursunuz.  

İnstagram Hikayeleri Ne İşe Yarar?

Anasayfanız’ın tepesinde bulunan hikayeler bölümünde yüklendikten 24 saat sonra yok olunması istenilen anlık önemi olan içerikler paylaşılır.

İnstagram Nedir?

İnstagram Nedir?
İnstagram Nedir?

İnstagram birkaç yıl önce başka bir sosyal medya şirketi olan Facebook tarafından  satın alınan bir sosyal medya uygulamasıdır.

Milyarlarca kullanıcısı olan İnstagram uygulamasın IOS işletim sisteminde App Store aracılığı ile Android işletim sisteminde ise Google Play Store aracılığı ile indirip, kayıt olabilir ve kullanabilirsiniz. Ek olarak isteyenler instagram’ı bilgisayar araçlığı ile instagram’ın internet sitesinden de kullanabilir.

İnstagram Ne İşe Yarar?

İnstagram genel olarak resim ve video paylaşımı üzerine odaklanmış bir uygulamadır. Tabi ki paylaşılan bu içeriklerin altında isteyen yazılı kısa metinler yazabilir.

İnstagram genel olarak takip ettiğiniz insanları içerikleri’nin bulunduğu anasayfa, global çapta ilginizi çeken o an ne ise ona göre karşınıza foto veya video çıkan keşfet bölümü ve kendi içeriklerinizi görebileceğiniz profil kısmından oluşur. Ayrıyetten içerikleriniz sizi takip eden insanların anasayfasında ve şanslı iseniz keşfet bölümünde de çıkabilir. 


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın