İnstagram Selfie Video İstiyor Hatası (Biyometrik Onay)

 İnstagram Selfie Video İstiyor Hatası (Biyometrik Onay)
Okunuyor İnstagram Selfie Video İstiyor Hatası (Biyometrik Onay)

İnstagram Selfie Video İstiyor Hatası ile karşılaşanlar için sosyal medya platformunun istediği biyometrik onay selfie videosunu yapmadan hesabınıza giriş yapmanız mümkündür. Bu duruma ait güncel çözüm yöntemlerini sizlere aktarıyoruz. Dünyanın en popüler sosyal medya platformunda herkesin ilgisini çeken yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncellemeyle birlikte kullanıcıların hesaplarının gerçekten de onlara ait olup olmadığını kontrol etmek adına Selfie Video Onayı İstemeye başladı. Bu durum sonrasında kendilerinin videolarını çekip İnstagram uygulamasına yollamak istemeyenler bundan nasıl kurtulabileceklerini araştırıyorlar. İnstagram Selfie Video İstiyor şikayetlerinin artması üzerine hazırladığımız rehberimizde her türlü detaya yer ayırıyoruz. Bunun sebebi veya nasıl bir video çekmeniz gerektiğinin ayrıntıları. Aynı zamanda istemeyenler için video onayına takılmamanın sırlarını da anlatıyoruz.

İnstagram Selfie Video Neden İstiyor?

İnstagram Selfie Videosu İstiyor yönündeki şikayetler ve meraklar çok artmaya başladı. Bu konuda sizlere vereceğimiz ilk bilginin bunu neden istedikleri yönünde olmasına karar verdik. Evet İnstagram uygulaması Selfie Videosu ile bir onay istiyor peki neden bunu istiyor?. Bildiğiniz gibi İnstagram bir sosyal medya uygulamasıdır ve üye olup kullanmak oldukça basittir. Fakat teknolojinin büyümesi ve yayılamasıyla birlikte sosyal medya platformlarını kullanan milyonlarca kişi oluştu. Bir kullanıcı yalnızca bir hesap açmakla kalmıyor birden fazla hesaplar açarak sosyal medyada yeni bir olmayan insan yaratmış oluyor.

Sahte İnstagram hesabı açan kullanıcı tespit etmek için bu özellik geliştirilmiştir. Aynı zamanda Selfie Videosu sayesinde ileride hesabınızın çalınma veya farklı fake hesapların açılması durumunda bu olayda zarar görmemenizi de sağlayacaktır. İnstagram Selfie Video onayı herkese gönderilmemektedir fakat ilerleyen süreçlerde her kullanıcıdan alınacağı düşünülüyor. Eğer bu onay size geldiyse kendinizi bence şanslı görebilirsiniz.

agram Selfie Video
İnstagram Selfie Video

İnstagram Selfie Video İstiyor Hatası

İnstagram Selfie Video İstiyor fakat bunu çekmenize rağmen hata veriyorsa bir şeyleri yanlış yapıyorsunuz demektir. Eğer hata olarak algılamanızın sebebi selfie video onayını iptal edememenizse bu durumun kurtuluşu yok. Bir sonraki güncellemeleri bekleyerek özelliğin kaldırılmasını bekleyebilirsiniz. Fakat bunun harcinde farklı hatalar alıyorsanız aşağıdan yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır.

İnstagram Selfie Video İstiyor Hatası şikayetleri olanlar genellikle videoları doğru çekemediklerinden kaynaklanıyor. Onay için istenilen videoyu Biyometrik çekmeniz gerekmektedir.

Yüzünüzü kameraya ortalayın, gözlük, şapka v.b aksesuarları çıkartın. Bir kaç onay aşaması olacak önce ileri bakarak ve daha sonra kameraya tam ortalı şekilde sağa ve sola bakarken çekmeniz gerekecektir. Bu sayede onay verilecek ve hesabınızı kullanmaya devam edebileceksiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın