e
sv

İnstagram Şifre Değiştirme Linki (2021)

1185 Okunma — 16 Mart 2021 12:18
İnstagram Şifre Değiştirme Linki (2022)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnstagram Şifre Değiştirme Linki sayesinde hesabınızın şifresini değiştireceğiniz bağlantıya hızlı bir geçiş yapacaksınız. Bu sayede sizi oyalayacak ve uğraştıracak tüm adımları atlayabilirsiniz. Çoğu İnstagram kullanıcısı şifre değiştirme işlemlerini yapmak için çok uğraşıyor ve karmaşık düzende bir türlü nasıl yapacaklarını bulamıyorlar. Bizde sizler için 2021 yılında kullanabileceğiniz aktif olan linki paylaşıyoruz. Bu sayede İnstagram şifrenizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Günümüzün en popüler sosyal medya uygulaması olan İnstagram, kullanıcıları tarafından da en aktif kullanılan uygulamalar arasında yer almaktadır. Ünlü, ünsüz herkesi bulabileceğiniz bu platform her ne kadar en büyük olsa da bu başarısını üst düzey güvenliği ve sağladığı özelliklere borçlu. Uygulamanın ara yüzü ve kullanım rahatlığından dolayı her yaş ve her kitleye uygun bir uygulama olması belki de bu kadar büyümesini sağladı. Fakat şifre değiştireceğiniz zaman işler hiç o kadarda kolay olmuyor. İnstagram üzerinden şifre değiştirme işlemleri sırasında hesabın site ait olup olmadığını anlaması için sizi yoracak adımlar uygulatıyor. Aslında bu adımlar sizin güvenliğiniz için.

İnstagram Şifre Değiştirme Linki

Aşağıda maddeler halinde nasıl şifrenizi değiştirebileceğinizi anlattık. 2021 yılı boyunca İnstagram Şifre Değiştirme Linki güncellenecektir. Bu sayede yılın her ayı ve her günü buradan şifrenizi rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Eğer bir problem veya hatayla karşılaşırsanız bize bildirin. Yukarıda da dediğimiz gibi konu hakkında sizlerin işlerine yarayacak bilgileri ve merak ettiğiniz soruların cevaplarını paylaşacağız.

İnstagram Şifre Değiştirme Linki
İnstagram Şifre Değiştirme Linki

Yukarıdaki butona bastıktan sonra karşınıza çıkacak olan alandan gerekli yerleri doldurup ilerleyin. İlk olarak Android veya İOS işletim sistemine sahip mobil akıllı cihazlarınız üzerinden şifre değiştirme işlemlerini anlatacağız. Bunun için İnstagram uygulamasının yüklü olması gerekiyor. Eğer hesabınıza giriş yapabiliyorsanız ayarlardan hesap ayarlarına ve güvenliğe girin. Ardından şifre değiştirme seçeneğini seçin. Eski şifrenizi yazdıktan sonra yeni koyacağınız şifrenizi yazın ve onaylayın. Telefondan bir diğer yöntem ise eğer İnstagram hesabınıza giriş yapamıyorsanız giriş yapma ekranında şifremi unuttum yazısına tıklamak olacak. Sizden kullanıcı adı veya telefon numarası isteyecektir. Daha önce kayıt olurken kullandığınız e-postanıza ve telefonunuza doğrulama gelecek. Ardından doğrulamaları onaylayın ve yeni şifrenizi hemen koyun. Eğer bilgisayar veya tarayıcı üzerinden şifre değiştirmek istiyorsanız yukarıdaki bağlantı sizi oraya götürecek. Çok hızlı bir şekilde İnstagram uygulamasının sizden istedikleri bilgileri doğru girerek şifrenizi değiştirebileceksiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İnstagram Şifre Değiştirme Linki (2021)