İnstagram Şifremi Değiştiremiyorum Hata Veriyor

 İnstagram Şifremi Değiştiremiyorum Hata Veriyor
Okunuyor İnstagram Şifremi Değiştiremiyorum Hata Veriyor

İnstagram Şifremi Değiştiremiyorum Hata Veriyor. İnstagram Şifremi Değiştiremiyorum Hata Veriyor, Neden Olur? İnstagram Şifremi Değiştiremiyorum Hata Veriyor, Nasıl Düzelir? İnstagram, namı değer gezegen çapında en çok vakit geçirilen sosyal medya platformudur. Bu platform dahilinde insanlar en ufak bir sıkıntı yaşadıklarında merakla araştırıyorlar ve bu oldukça doğal bir durum. İnstagram bazı insanların kullandığı tek sosyal medya platformu bile olabilir.

İnstagram Şifremi Değiştiremiyorum Hata Veriyor, Neden Olur?

Öncelikle bu durumun birden çok sebebi olabilir. İlk olarak sırayla gitmeliyiz. İnternetiniz ile ilgili bir sıkıntı olup olmadığına emin olunuz eğer sorun internet kaynaklı değil ise önbellek hatası alıyor olabilirsiniz. Bunların dışında bulunduğunuz bölgedeki İnstagram sunucusu çökmüş olabilir. 

İnstagram Şifremi Değiştiremiyorum Hata Veriyor, Neden Olur?
İnstagram Şifremi Değiştiremiyorum Hata Veriyor, Neden Olur?

İnstagram Şifremi Değiştiremiyorum Hata Veriyor, Nasıl Düzelir?

Bu durumda telefonunuzu kapatıp geri açınız. Sonrasında telefonunuzun ayarlar kısmına girip, tarayıcınızın ve İnstagram uygulamasının önbelleklerini temizleyiniz. Bu olayı gerçekleştirmeden önce söylemem lazım bunu yaptıktan sonra İnstagram da hazır bir şifreniz girilmiş olsa bile onu da siler ve oturum açınız ekranı karşınıza gelir.

Bu durum ile sıkıntınız yoksa ve zaten şifrenizi biliyor ve sadece değiştirmek istiyorsanız. Sonrasında şifrenizi değiştirme işlemine devam edebilirsiniz. Biraz bekleyip sonra tekrar deneyerek sorunu çözebilirsiniz. Ek olarak başka bir cihazdan denemenizi şiddetle tavsiye ederim.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın