İnstagram Sohbet Rengi Değiştirme

İnstagram Sohbet Rengi Değiştirme. İnstagram Sohbet Rengi Değiştirme Nasıl Yapılır? İnstagram Sohbet Rengi Değiştirme: Android. İnstagram Sohbet Rengi Değiştirme: İOS. İnstagram ve birçok uygulama gün geçtikçe kişiselleşmeye devam ediyor. Kişisel açıdan farklı bir bakışı açısı sunarak ben burdayım demeyi bile yansıtabilecek olan farklı renkte yazı yazabilme özgürlüğü İnstagramda nasıl yapılır? İsterseniz onu anlatalım.

İnstagram Sohbet Rengi Değiştirme Nasıl Yapılır?

İlk olarak İnstagram uygulamasının güncel olduğundan emin olunuz. Ek olarak mesajlar kısmına gelen güncellemeyi zaten yapmadıysanız bu işlemleri gerçekleştiremezsiniz. Bu konu neden bu kadar önemli diye sorabilirsiniz. En temel mantık felsefi olarak insanların başkalarında farklı olma isteği ile açıklanır. Farklı oldukça daha özgür hisseder.

Daha çok ben diyebilir ve her ne kadar abartılı konuşuyor olarak gözüksem de aslında oldukça mantıklı bir bakış açısından ibaret. İsterseniz konuyu gezegen çapında en çok kullanılan iki mobil işletim sistemi için anlatalım.

Reklam Alanı
İnstagram Sohbet Rengi Değiştirme
İnstagram Sohbet Rengi Değiştirme

İnstagram Sohbet Rengi Değiştirme: Android

Android işletim sistemi için tekrardan İnstagram uygulamasının ve mesajlar kısmının güncellendiğine emin olunuz. Belirtmem lazım ki bu ayar kişiden kişiye ayrı ayrı yapılır. Demek istediğim tek tek dm ile sohbet ettiğiniz kişiler için tema ve yazı rengi değiştirebilirsiniz. Yapmanız gereken şey yazı temasını değiştirmek istediğiniz kişinin dm kutusuna girip sağ üstten hakkında veya ayarlar yazan yere tıklayarak temayı değiştir kısmı ile yazı temanızı o kişiye özel değiştirebilirsiniz.

İnstagram Sohbet Rengi Değiştirme: İOS

İOS işletim sistemi ile bu işlemi gerçekleştirmeden önce tekrardan İnstagram’ın ve dm kısmının güncellendiğine emin olun. Söylemeliyim ki bu ayar kişiden kişiye ayrı ayrı yapılması gereken bir ayardır. Demek istediğim tek tek sohbet ettiğiniz kişiler için tema rengi değiştirmek zorundasınız. Yapmanız gereken şey yazı temasını değiştirmek istediğiniz kişinin dm kutusuna girip sağ üstten hakkında veya ayarlar ismi ile gözüken bölgeye tıklayarak temayı değiştir kutucuğu ile yazı temanızı o kişiye özel kılabilirsiniz.

Reklam Alanı
5
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.