İnstagram Sürekli Atıyor, Duruyor (2022)

 İnstagram Sürekli Atıyor, Duruyor (2022)
Okunuyor İnstagram Sürekli Atıyor, Duruyor (2022)

İnstagram Sürekli Atıyor, Duruyor ile karşılaşan kullanıcılar için bu sorundan nasıl kurtulabileceğinizin güncel çözümlerini anlatıyoruz. Ana sayfanızda ve keşfet deki akışların en son güncel olanını görmeye devam edin. Günümüzün en popüler sosyal medya uygulamasında bu gibi hataların görülmesine alışmış durumdayız. Bilindiği gibi her ne kadar da bir oyun gibi çok fazla güncelleme almasa da kendi içerisindeki mevcut özellikleri geliştirmek ve yeni özellikler eklemek adına sıkça güncellemeler alıyor. Günümüzdeki diğer sosyal medya uygulamalarıyla yarışmak ve kullanıcıların isteklerini en iyi şekilde karşılamadan adına bu tür güncellemeler şart. Fakat her güncellemenin sonrasında İnstagram Sürekli Atıyor, Duruyor gibi çeşitli sorunların gözükmesine de alışmış durumdayız. Fakat bu kadar sorunu sık görmemize rağmen bu sorunların canımızı sıkmasına bir türlü alışamadık. Bu denenle sizlere 2022 yılı ve sonrası için İnstagram uygulamasında Sürekli Atıyor, Duruyor gibi problemlere ait çözümleri bu sayfa altında sunacağız.

İnstagram Sürekli Atıyor, Duruyor

İnstagram uygulamasına giren kullanıcılar Akış özelliğine girdikleri zaman bir boşlukla karşılaşıyorlar. Genellikle bu sorunun İnternet odaklı olduğu düşünülse de uygulamanın ana sayfasında hiç bir sorun olmaması kullanıcıların İnstagram Sürekli Atıyor, Duruyor sorunu yaşadıklarını anlamalarını sağlıyor.

İnstagram Akış Yenilenmiyor Sorunu
İnstagram Sürekli Atıyor, Duruyor

İnstagram da yaşanan geçici bir sorun nedeniyle bazı kullanıcılarda akış gözükmüyor. Kısa sürede bu sorun ortadan kalkacaktır.

İnstagram Sürekli Atıyor, Duruyor sorununuz devam ediyorsa bize bildirin.

İnstagram Nedir?

Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Ekim 2010’da kurulduğunda, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram’ın da dahil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma imkânı tanımıştır. Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan Instagram Nisan 2012 yılında Facebook tarafından 1 milyar dolara satın alındı. 6 Eylül 2012’de Instagram ile Facebook arasındaki anlaşma, 300 milyon dolarlık nakit satın alma fiyatı ve 23 milyon hisse senedi ile resmen kapandı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın