İnstagram Sürekli Olarak Duruyor

 İnstagram Sürekli Olarak Duruyor
Okunuyor İnstagram Sürekli Olarak Duruyor

İnstagram Sürekli Olarak Duruyor. İnstagram Sürekli Olarak Duruyor Hatası. İnstagram kullanıcılarının başına gelen bu hatanın çözümleri hakkında önerilerde bulunacağız.

İnsan dağıtılmış sunucu yapısı kullanan dünyanın en büyük sosyal medya araçlarından birinin böyle bir hata vermesine şaşırıyor ama bu durumda hata instagram kaynaklı değil hatta bu hatayı herhangi bir uygulamadan alabilirsiniz. Nasıl mı? Hadi Hep Beraber İnstagram Sürekli Olarak Duruyor Hatası Nasıl Çözülür? Ona bakalım. Çözüme bakmadan önce söylemeliyim gerçekten çok basit bir çözümü var.

İnstagram Sürekli Olarak Duruyor Hatası

Son dönemlerde instagram’a girdiğinizde bir süre gezindikten sonra veya hiç gezinemeden bu hatayı aldığınızı varsayıyorum. Asıl sorum bu hatayı sadece instagramda aldığınıza emin misiniz? Bu hatanın oluşmasının sebebi önbellek yetersizliğidir ki bu arka planda birden çok uygulama çalıştığı anlamına gelir.

İnstagram Sürekli Olarak Duruyor Hatası
İnstagram Sürekli Olarak Duruyor Hatası

Hani şu kaydırarak temizleyebildiğimiz uygulamalardan bahsediyorum. Bu uygulamaların her biri ayrı ayrı önbellek tüketir. Özellikle bazıları diğerlerinden daha fazla tüketir. Bu tarz bir uygulama arka planda çalışıyor ise instagram yeterli önbellek kullanamadığından durma hatası verir.

İnstagram Sürekli Olarak Duruyor Hatası Nasıl Çözülür?

İnstagram Sürekli Olarak Duruyor Hatası Nasıl Çözülür? Sorusunun cevabı çok basit. Arka planda çalışan varsa instagram dahil bütün uygulamaları kapatın eğer bunu beceremiyorsanız telefonunuzu açıp kapatabilirsiniz. Aynı işlevi gerçekleştirecektir.

İnstagram Sürekli Olarak Duruyor Hatası Nasıl Çözülür?
İnstagram Sürekli Olarak Duruyor Hatası Nasıl Çözülür?

Sorun hala devam ediyorsa telefonunuzdan instagram’ı tamamen silin ve tekrar yükleyin. Telefonu tekrar açıp kapatın ve uygulamayı açın. Sıkıntı çıkmadan istediğiniz gibi kullanabiliyor olmalısınız. Bu söylediklerim bu sorun için kesin çözümlerdir eğer sorun almaya devam ediyorsanız önbellek kaynaklı değildir ama durma hatası belirtmeliyim ki önbellek eksikliğinden kaynaklanır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın