e
sv

İnstagram Takım Seçme (Efekti) Nasıl Yapılır?

1083 Okunma — 29 Mart 2023 10:00
İnstagram Takım Seçme (Efekti) Nasıl Yapılır?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnstagram Takım Seçme yapmak isteyenler nasıl yapılır? sorusunu soruyorlar, kendinizi bir animasyon filmi karakterine çevirecek bu efekti nasıl yapabileceğinizi öğrenin. Aynı zamanda konuyla ilgili tüm merak edilenleri de cevapladık. Dünyanın en popüler sosyal medya uygulaması olan İnstagram ülkemizde de en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor. Hemen hemen çevremizdeki herkesin bir İnstagram hesabı olması bizim de olması gerektiğini işaret ediyor. Fotoğraf paylaşma ve arkadaşlarınızla mesajlaşma gibi sıradan özelliklerin dışına çıkarak yeni trendler de sağlamayı başarmışlar. Uygulamaya getirilen hikaye ve durum özelliğini geliştirerek kendinizi değişik efektlerle çekme şansını da sunuyor.

Instagram Takım Efekti, Instagram kullanıcıları tarafından oluşturulan ve diğer kullanıcıların takım takipçileriyle birlikte kullanabilecekleri bir efekt veya filtre türüdür. Bu efektler, genellikle takımda yer alan kişilerin isimleri, takım logosu veya takımda kullanılan renkler gibi takım temaları ile ilişkilendirilir.

İnstagram Takım Seçme Nedir?

İnstagram Takım Seçme günümüzdeki Takım Seçme animasyon filmleri ve çizgi filmlerden esinlenilerek geliştirilen bir fotoğraf / video efektidir. İnstagram uygulaması içerisindeki hikaye bölümünden seçebileceğiniz efektler arasında yer alan Takım Seçme sayesinde algoritma yüzünüzü bir animasyon karakterine çeviriyor. Herhangi ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmadan bu efekti kolayca kullanabilirsiniz. Nasıl yapılır? bilmeyenler için aşağıda detaylıca anlattık. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Walt Takım Seçme Animasyon Stüdyoları merkezi Burbank, California’da bulunan bir Amerikan animasyon stüdyosudur. Stüdyonun filmleri genellikle “Takım Seçme Klasikleri” olarak adlandırılır. 1937’de ilk filmleri olan Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler gösterime girdi. Bu filmle beraber günümüze kadar 59 animasyon film yaptılar. İnstagram uygulamasında kullanacağınız Takım Seçme de oldukça kaliteli şekilde sizi bir animasyon karakterine büründürmeyi sağlayacaktır.

İnstagram Takım Seçme (Efekti) Nasıl Yapılır?

İnstagram uygulamasında şuanda en çok ilgi gören Takım Seçme efektini nasıl yapabileceğinizi bilmiyorsanız aşağıda anlattığımız adımları eksiksiz uygulayın. İçeriğimizi güncellemeye devam edeceğiz, sormak istediğiniz sorularınız olursa yorum olarak yazabilirsiniz. 2021 yılında gelecek güncellemelerle birlikte İnstagram Takım Seçmende olabilecek değişikleri de buradan bildireceğiz.

İnstagram Takım Seçme (Efekti) Nasıl Yapılır?
İnstagram Takım Seçme (Efekti) Nasıl Yapılır?
 • İnstagram hikaye kısmına gelin,
 • Efeklete tıklayın,
 • Efektler arasında gezintiye çıkın,
 • Efekt ara özelliği gelince oraya “Takım Seçme Face” yazın,
 • Takım Seçme efektini seçin ve uygulayın.

Instagram Takım Efektleri, takım arkadaşları arasında bir bağlantı kurmak ve takım ruhunu yansıtmak için kullanılabilir. Bu efektler, kullanıcıların takım ruhunu yansıtan fotoğraf ve videolar paylaşmalarına yardımcı olabilir. Ayrıca, Takım Efektleri, Instagram kullanıcılarının profil sayfalarında kullanabilecekleri benzersiz bir içerik türüdür.

Instagram Takım Efektleri, Instagram AR Studio adlı bir araç kullanılarak oluşturulur. AR Studio, Instagram filtreleri ve efektleri oluşturmak için kullanılan bir araçtır. Kullanıcılar, AR Studio’yu kullanarak takım temalı filtreler ve efektler oluşturabilirler. Bu efektler daha sonra diğer kullanıcıların Instagram hesaplarında kullanılabilecek şekilde paylaşılabilir.

Sonuç olarak, Instagram Takım Efekti, takım arkadaşları arasında bir bağlantı kurmak ve takım ruhunu yansıtmak için kullanılan bir efekt veya filtre türüdür. Bu efektler, Instagram AR Studio adlı araç kullanılarak oluşturulur ve diğer kullanıcıların Instagram hesaplarında kullanılabilecek şekilde paylaşılabilir. Takım Efektleri, Instagram kullanıcılarının profil sayfalarında kullanabilecekleri benzersiz bir içerik türüdür.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İnstagram Takım Seçme (Efekti) Nasıl Yapılır?