İnstagram Türkçeye Çevirme (2022)

 İnstagram Türkçeye Çevirme (2022)
Okunuyor İnstagram Türkçeye Çevirme (2022)

İnstagram Türkçeye Çevirme son gelen güncellemelerin ardından çok aratılmaya başlandı. İnstagram uygulamasına girenler dilin farklı olduğunu görünce tekrar Türkçeye çevirmek istiyorlar. Fakat İnstagram ayarlarında dil seçeneklerinin kolay bir konumda olmaması ve yabancı dile dönen ayarlardan tekrar dil ayarlarını bulabilmenin zor olması bu tür sorunları daha da derinleştiriyor. Bizde sizler için İnstagram uygulamanızın dilini tekrar eskisi gibi Türkçeye nasıl çevirebileceğinizi anlatıyoruz. Aşağıdaki adımları uygulayarak dili rahatlıkla değiştirebileceksiniz.

İnstagram Türkçeye Çevirme

İnstagram Türkçeye Çevirme için aşağıda anlatılan adımları uygulayınız. Bu sayede çok rahat bir şekilde dili değiştirebilirsiniz. Güncellemelerin ardından İnstagram uygulamasını Türkçe kullanan binlerce kullanıcının uygulama dili otomatik olarak değişti. Tekrar eskisi gibi Türkçe dilinde kullanmanız mümkün, fakat bunun için aşağıda anlatılanları uygulamanız gerekiyor. 2022 yılı boyunca içeriğimizi güncellemeye devam edeceğiz. Konuyla ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. İnstagram Türkçeye Çevirme hakkında yakın bir zamanda video da eklenecektir. Anlamayanlar video sayesinde daha rahat bir şekilde dil değiştirme işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Instagram Tuİnstagram Türkçeye Çevirmerkceye Cevirme
İnstagram Türkçeye Çevirme
  1. Android mobil cihazınızda bulunan Instagram uygulamasına giriş yapın.
  2. Girişinizi yapın bununla birlikte profil sekmesine giriş yapın.
  3. Profil sekmesinin hemen sağ üst kısmında mevcut olan üst üste üç çizgi şeklindeki işareti seçin.
  4. Karşınıza gelecek seçenekler arasından ayarlar seçeneğine dokunun.
  5. Ayarlar menüsünden hesap yazmakta olan seçeneğe dokunun.
  6. Yeni açılacak olan menüden dil seçeneğine dokunun.
  7. Son olarak mevcut diller arasından seçmek istediğiniz dile dokunun.

İnstagram uygulama diliniz hangi dil olursa olsun bu adımları uygulayarak Türkçeye çevirmeniz mümkündür. Android ve İOS işletim sistemli tüm cihazlarda bu işlemler geçerli sayılmaktadır. Telefonda herhangi bir düzenleme yapmanıza gerek kalmadan uygulama içerisinde değiştireceğiniz için iPhone veya farklı bir cihazda da bu işlemleri yapmak yeterli olacaktır.

İnstagram Türkçeye Çevirme (Videolu Anlatım)

İnstagram Türkçeye Çevirme (Videolu Anlatım)


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın