İnstagram Verilere Eriş Yok (2022)

 İnstagram Verilere Eriş Yok (2022)
Okunuyor İnstagram Verilere Eriş Yok (2022)

İnstagram Verilere Eriş Yok sorunuyla karşılaşanlar için 2021 yılına özel inceleme hazırladık. Kişiler ve Verilere Eriş boş gözüküyor hatası son zamanlarda sık karşılaşılıyor. Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamasından bir tanesi olan İnstagram, en büyük özelliğinde sorunlar yaşanıyor. İnstagram Verilere Eriş Yok problemi karşılaştığı kullanıcıların oldukça canını sıkıyor. Konuyla ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

İnstagram Verilere Eriş Yok

İnstagram uygulamasına giren kullanıcılar Verilere Eriş özelliğine girdikleri zaman bir boşlukla karşılaşıyorlar. Genellikle bu sorunun İnternet odaklı olduğu düşünülse de uygulamanın ana sayfasında hiç bir sorun olmaması kullanıcıların İnstagram Verilere Eriş Yok sorunu yaşadıklarını anlamalarını sağlıyor.

İnstagram Keşfet Yok
İnstagram Verilere Eriş Yok

İnstagram da yaşanan geçici bir sorun nedeniyle bazı kullanıcılarda Verilere Eriş gözükmüyor. Kısa sürede bu sorun ortadan kalkacaktır.

İnstagram Verilere Eriş Yok sorununuz devam ediyorsa bize bildirin.

İnstagram Nedir?

Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Ekim 2010’da kurulduğunda, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram’ın da dahil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma imkânı tanımıştır. Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan Instagram Nisan 2012 yılında Facebook tarafından 1 milyar dolara satın alındı. 6 Eylül 2012’de Instagram ile Facebook arasındaki anlaşma, 300 milyon dolarlık nakit satın alma fiyatı ve 23 milyon hisse senedi ile resmen kapandı.

Facebook’a satılmadan önce 30 milyon kullanıcısı olan Instagram’ın Eylül 2017 itibarıyla 800 milyon kullanıcısı bulunmaktadır. 20 Haziran 2018’de San Francisco’da düzenlenen etkinlikte Instagram’ın 1 milyar kullanıcı sayısına ulaştığı açıklandı ve yeni nesil televizyon IGTV tanıtıldı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
3,413 okunma
okunma452
0 yorum