İnstagram “YearOfThe” Nedir? (Nasıl Paylaşılır? Yap) 2023

İnstagram “YearOfThe” Nedir? (Nasıl Paylaşılır? Yap) 2023

İnstagram YearOfThe Nedir? (Nasıl Paylaşılır? Yap) kullanıcılar tarafından en merak edilen soruların başında geldiğinden dolayı Nedir? sorusunu sizler için cevapladık. Bunu görenler ne demek? olduğunu merak ediyor ve anlamak istiyorlar.

İnstaİnstagram YearOfThe Nedir? (Nasıl Paylaşılır? Yap) olarak paylaştığı hikaye (story) paylaşımını görenler nedir? ve ne anlama geliyor? merak ediyor. 2021 yılı için sorularınız cevaplanıyor. Dünyanın en çok kullanılan ve en popüler sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram artık geçici özellikler de eklemeye başladı. Çeşitli özel günlerde herkesin ana sayfasının üst kısmında bulunana hikayelerin en başına ö günün konusuyla ilgili global hikayeleri sabitliyor.

İnstagram kaplan yili olarak aramalarda bulunan insanlara tam olarak bunun ne anlama geldiğini anlatacağız. Konuyla ilgili merak ettiğiniz cevaplanmamış sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

İnstagram YearOfThe Nedir? (Nasıl Paylaşılır? Yap) Nedir?

İnstagram YearOfThe Nedir? (Nasıl Paylaşılır? Yap), ÇİN Takvimindeki 12 yıllık hayvan döngüsündeki 2. kısmı oluşturmaktadır. Yalnızca Çin’de değil aynı zamanda global olarak takip edilen bu burçların önemi oldukça büyük. İnstagram’da böyle özel bir gün ile ilgili hazırladığı sabit story yani hikayelerle herkesin yapılan paylaşımları görmesini sağlıyor.

Year of The Tiger Nedir?
İnstagram YearOfThe Nedir? (Nasıl Paylaşılır? Yap) Nedir?

İnstagram uygulamasına giriş yaptığınız zaman, ana sayfanın en üstünde bulunan hikayelerin en başında yer almaktadır. Kaplan yılı içerisine girdiğinizde bir çok farklı kullanıcının paylaştığı hikayeleri göreceksiniz. Kaplan yılıyla ilgili yapılan paylaşımlarda en popüler ve en alakalılar karşınıza çıkacaktır.

İnstagram YearOfThe Nedir? (Nasıl Paylaşılır? Yap) Hikayesi Ne Zaman Bitecek?

İnstagram YearOfThe Nedir? (Nasıl Paylaşılır? Yap) Hikayesi için sunduğu bu özellik bir kaç gün içerisinde uygulamadan kaldırılacaktır. Fakat normalde ÇİN takvimine göre kaplan Yılı 31 Ocak 2022 tarihinde sona eriyor.

İnstagram YearOfThe Nedir? (Nasıl Paylaşılır? Yap) Ne Demek?, Hikayesi (Story) Nasıl Paylaşılır?

İnstagram uygulamasında İnstagram YearOfThe Nedir? (Nasıl Paylaşılır? Yap) ile ilgili Hikayelerde gözükebilmek için story nasıl paylaşılır anlatacağız. Genellikle kaplan yılı için ayrılan hikayelere baktığınız zaman konuyla ilgili olmayan bir çok fotoğraf göreceksiniz. Sizde burada yaptığınız paylaşımın herkes tarafından görülmesini istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

İnstagram Öküz Yılı Hikayesi (Story) Nasıl Paylaşılır?
İnstagram YearOfThe Nedir? (Nasıl Paylaşılır? Yap) Hikayesi (Story) Nasıl Paylaşılır?

İnstagram da normal hikaye eklermiş gibi sağa doğru kaydırarak özelliği açın. Eğer video çekecekseniz “Year of the Ox” isimli filtreyi kullanabilirsiniz. Burada kaplan yılıyla ilgili sevimli resimlerin uçuştuğu bir efekt sizleri karşılıyor olacak.

Eğer bir fotoğraf paylaşacaksanız fotoğrafı seçtikten sonra yukarıda sağdan 3. olan GIPHY e tıklayın. Karşınıza çıkacak ilk 3 Kaplan ilgili görselden bir tanesi ekleyin. Bu sayede paylaşacağınız hikaye aynı zamanda İnstagram YearOfThe Nedir? (Nasıl Paylaşılır? Yap) Hikayeleri arasında gözükecektir.

İnstagram YearOfThe Nedir? (Nasıl Paylaşılır? Yap)z Yılı Burcunun Özellikleri:

  • Ying-Yang: Yin
  • Baharatı: Kişniş
  • Uğurlu Sayısı: 1
  • Değerli Maden: Bakır
  • Renk: Koyu mavi
  • Hayvan: Ayı
  • Bitki: Krizantem, Armut ağacı
  • Şifalı Ot: Adaçayı
  • Ünlüler: Bach, Handel, Van Gogh, Dvorak, Walt Disney, Charles Chaplin

İnstagram YearOfThe Nedir? (Nasıl Paylaşılır? Yap) Burcunun Genel Özellikleri;

Güvenilirlik ve dürüstlük bu burcun insanının en belirgin özelliğidir. Liderlik özellikleri fazla olduğundan çok yöneticilik işini çok iyi yaparlar. Bir o kadar heyecanlı olmaları işlerinde yüksek makama gelmelerine engel olur. Çok çalışkan ve sabırlıdırlar.

Bu nedenle yaptıkları işi mutlaka başarırlar. Bu burcun insanından başarılı olmayan kişi sayısı yok denecek kadar azdır.Bir işi başarabileceğine inanan Kaplan burcu insanı inanılmaz sabrı ve çalışkanlığıyla eninde sonunda başarılı olur. Romantik, sevgi dolu ve şefkatlidirler. Ancak sevgilerine karşılık bulma konusunda şanssızdırlar.

Yine de sabırları burada da Kaplan burçlarının istediğini elde etmesini sağlar. Etrafındaki insanlar tarafından anlaşılamazlar. anlaşılıyorlarsa bile yanlış anlaşılırlar. Kaplan burçları çok anlayışlı ve sabırlı olurlar. Bu nedenle arkadaş olmak için ideal burçturlar. Mantıklı ve planlı olmaları iş hayatında başarılı olmalarıyla sonuçlanır. Sanatta ve zanaatta yetenekleri vardır. Kaplan çalışkanlığı, azmi, dayanıklılığı ve erdemi temsil eder.

İnstagram Kaplan Yılı ile ilgili 2022 yılındaki gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

8
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.