İnstagram Yorum Rekoru 2021

 İnstagram Yorum Rekoru 2021
Okunuyor İnstagram Yorum Rekoru 2021

İnstagram Yorum Rekoru 2021 yılında kimin kırdığını ve kaç yorumla bu rekorun elde edildiğini biliyor musunuz?. Hem Türkiye hem de Dünyada kırılan en çok global yorum rekorlarını gelin ve güncel haliyle öğrenin. Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram sıradan bir fotoğraf paylaşma uygulamasından çok daha fazlası. Her ne kadar kullanıcılar profiller oluşturup orada fotoğraflarını ve durumlarını paylaşsalar da artık haber alma ve bilgi edinme olarak da çok sık kullanılıyor. Aynı zamanda vakit geçirmek için de oluşturulan sayfaların paylaştıkları video ve fotoğraflar yine herkesin ilgi alanına göre takip ettikleri birer kaynak haline geldi. Bilindiği gibi İnstagram uygulamasında paylaşılan gönderilere yorum yapılabilmektedir, herkese açık profillerde paylaşılan fotoğraflar herkes tarafından görülür ve yorum yapılabilir. İnstagram yorum rekoru kıran hesaplar herkese açık hesaplardan oluşmaktadır, gizli hesaplar yüksek takipçilere ulaşamadıkları için bu tür rekorları da kırmaları oldukça zordur. Sizler için hem Türkiye hem de dünyada en çok yorum olarak fotoğrafla yorum rekorunu kıran İnstagram hesaplarını kırdıkları gönderilerle birlikte paylaşıyoruz.

İnstagram Yorum Rekoru

İnstagram Yorum Rekoru kullanıcıların tarafından paylaşılan gönderilere diğer kullanıcılar tarafından yapılan toplam sayının dünyadaki tüm gönderilere yapılan yorumlardan daha fazlasıyla oluşmaktadır. Dünyaca ünlü isimler her ne kadar milyonlarca takipçi ve beğeniye ulaşabilseler de yorum rekorunu kırabilmek kolay iş değildir. Aktif takipçilerin profillerle etkileşim halinde kalması yorum rekorunun da kırılmasını sağlar. Aşağıda sizlere Türkiye ve Dünyada yapılan yorum rekorlarını gösterdik.

İnstagram Yorum Rekoru Türkiye (2021)

İnstagram Yorum Rekoru olarak Türkiye de birinciliği Barış Murat Yağcı elinde bulunduruyor. Tabi ki bu gönderi de topluluk koşulları nedeniyle alınan şikayetler tarafından haksız yere kaldırılmış durumda. Fakat bu rekoru kırmadığı anlamına gelmez. Toplam 9 milyondan fazla yorum ile Survivor yarışmasındayken kırdığı İnstagram Türkiye Yorum Rekoruna ait görüntüleri aşağıda sizlere sunduk.

İnstagram Yorum Rekoru Türkiye
İnstagram Yorum Rekoru Türkiye

Hala bu rekoru Türkiye’de geçebilen olmadı. Eğer bu rekora rakip olacak bir başka gönderi biliyorsanız onu da yorumlarda belirtebilirsiniz.

İnstagram Yorum Rekoru Dünya (2021)

İnstagram Yorum Rekoru Dünyada bir çok kere kırıldı fakat bir çok gönderi kaldırıldığı için aktif bir rekor olarak görülmemektedir. Şuanda hala kaldırılmamış ve en çok yorum sayısı bulunan gönderiyi aşağıda paylaştık. Yunanistanlı influencer ve youtuber olan Alexandros’un paylaştığı gönderi 45 milyondan fazla yorum aldı.

İnstagram Yorum Rekoru Dünya
İnstagram Yorum Rekoru Dünya


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın