İnstagram Yorum Rekoru Türkiye (2021)

 İnstagram Yorum Rekoru Türkiye (2021)
Okunuyor İnstagram Yorum Rekoru Türkiye (2021)

İnstagram Yorum Rekoru olarak Türkiye de kırılan 2021 yılına ait güncel rekor sayısını buradan takip edebilirsiniz. En çok beğeni alan gönderi ve videolar arasında rekor kırmış sayılacak birinciyi sürekli olarak buradan güncelleyeceğiz. İnstagram dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olmasından dolayı burada kırılan rekorlar da yine herkesin ilgisini çekiyor. Türkiye de de aktif kullanıcısı milyonları bulan bu sosyal medya platformunda hemen hemen herkesin bir hesabı bulunmaktadır. İnstagram Türkiye Yorum Rekoru için geçmişten günümüze paylaşılan milyonlarca gönderi arasında en çok yorumlananları araştırdık. Sizler için İnstagram Yorum Rekoru kullanıcıların tarafından paylaşılan gönderilere diğer kullanıcılar tarafından yapılan toplam sayının dünyadaki tüm gönderilere yapılan yorumlardan daha fazlasıyla oluşmaktadır. Dünyaca ünlü isimler her ne kadar milyonlarca takipçi ve beğeniye ulaşabilseler de yorum rekorunu kırabilmek kolay iş değildir. Aktif takipçilerin profillerle etkileşim halinde kalması yorum rekorunun da kırılmasını sağlar. Aşağıda sizlere Türkiye ve Dünyada yapılan yorum rekorlarını gösterdik. Yeni bir rekor gelirse buradan güncellenecektir.

İnstagram Yorum Rekoru: Türkiye

İnstagram Yorum Rekoru Türkiye de, survivor yarışmasındayken milyonların ilgisini çeken ve kendini sevdirmeyi başaran Barış Murat Yağcıya aittir. O zamanlar Survivor yarışmasında da düzenlenen rekor etkinliklerinde tüm Türk halkının katılımları sonucunda önce canlı yayın izlenme rekoru kırıldı, daha sonra da bir yarışmacısı Türkiye yorum rekorunu kırmış oldu.

İnstagram Yorum Rekoru Türkiye
İnstagram Yorum Rekoru Türkiye

Türkiye’de kırılan bu İnstagram yorum rekoru sonrasında bazılarının zoruna gitmiş olacak ki, gönderi şikayet edildi ve daha sonrasında kaldırıldı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
142 okunma
okunma4309
0 yorum