İnstagram Yoruma Gif Ekleme Nasıl Yapılır? (2023)

İnstagram Yoruma Gif Ekleme Nasıl Yapılır? (2023)

Merhaba Arkadaşlar, İnstagram uygulamasına yeni gelen özellikle birlikte artık yorumlara gif ekleme işlemi yaparak yorum yapabiliyoruz. “İnstagram Yoruma Gif Ekleme Nasıl Yapılır?” eğer hala öğrenmediyseniz aşağıda tüm detaylarıyla sizlere anlatıyoruz. Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram ülkemizde de yine en popüler sosyal medya platformlarından bir tanesi. Kendisini sürekli olarak geliştirmeye devam ederek popülerliğini koruyan ve kitlesini arttırmaya devam eden başarılı uygulama da şimdi yeni gelen özellik herkesi heyecanlandırdı. Artık yorumlara gif ile cevap verilebilecek. Özellikle ilgili detayları ve nasıl yapabileceğinizi aşağıda anlatıyoruz. Aynı zamanda bilmeyenler için İnstagram ile bağlantılı çalışan Gif bulabileceğiniz uygulamalardan da bahsedeceğiz. Cihazınızın galerisinden değil, İnstagram uygulamasının izin verdiği Gif uygulamaları aracılığıyla yorumlara cevap verebilme imkanınız olacak. Detaylar aşağıda, özellikle ilgili yeni gelecek bilgileri de aktarmaya devam edeceğiz.

İnstagram Yoruma Gif Ekleme Nasıl Yapılır?

İnstagram da yoruma gif eklemek için yeni gelen özelliği şuan herkes kullanmak istiyor. Lakin daha önceki gelen özelliklerde de bildiğimiz gibi, İnstagram bir özelliği getirirken hemen herkesin kullanımına açmamaktadır. Öncelikle belirlediği hesaplar da bu özelliği kullanıma açarak test etmiş oluyor. Her ne kadar özellik gelişim aşamasındayken test edilse de, bizzat kullanıcılarla bir etkileşimli test halinde kalmak olumlu ve olumsuz dönüşleri göz önünde bulundurarak özelliğin de son şeklini almasını sağlıyor. Ülkemizde bazı seçkin hesaplar da şuan Yoruma Gif Koyma özelliğinin açık olduğunu görüyoruz. Lakin kısa bir süre içerisinde herkesin kullanabileceği bir özellik haline gelecek.

İnstagram Yoruma Gif Ekleme Nasıl Yapılır? (2023)
İnstagram Yoruma Gif Ekleme Nasıl Yapılır? (2023)

Bu özellik için “İnstagram Yoruma Gif Özelliği Açma ve Kapatma” şeklinde değerlendirebilirsiniz. Eğer paylaşım yaptığınız gönderilere gif ile yorum gelmesini istemiyorsanız bu özelliği kapatmanız gerekecek. Eğer paylaştığınız fotoğraflara gif ile de yorum gelme imkanını vermek istiyorsanız da yine ayarlardan bu özelliği açmanız gerekmektedir.

İnstagram Yoruma Gif Ekleme henüz test aşamasında olduğu için herkesin kullanımına açık değildir. Özellik herkese açıldığı zaman sizin sadece yukarıda bahsettiğimiz şekilde bir müdahale hakkınız olacak. Yani yorum yapar gibi bir gönderiye girerek oradan emoji eklermiş gibi Gif alanından seçtiğiniz gifi ekleyebileceksiniz.

Özellikle ilgili detaylar aktarılmaya devam edilecek. Merak ettiğiniz farklı sorularınız varsa bizlere sorabilirsiniz. Herkese iyi günler dileriz.

12
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.