İnstagram Yoruma Gif Eklenmiyor (Özellik Yok)

 İnstagram Yoruma Gif Eklenmiyor (Özellik Yok)
Okunuyor İnstagram Yoruma Gif Eklenmiyor (Özellik Yok)

Merhaba İnstagram kullanıcıları, eğer son güncellemelerin ardından diğer kullanıcılar yoruma gif ekleyebiliyor lakin sizde gözükmüyorsa özelliği nasıl aktif edebileceğinizi anlatıyoruz. Çoğu kullanıcı herhangi bir güncellemenin olmadığını veya güncelleme yapsalar da Gif ekleyemediklerini söylüyorlar.

Başkalarının bir gönderiye gif ile yorum yapmasından sonra altında bulunan “Daha Fazlası” yazısına tıklayarak sadece o gönderiye gif eklenebiliyor. Lakin herkes böyle Gif ekliyorsa, yoruma ilk gifi kim nasıl atıyor sorularıyla kafalar oldukça karışabiliyor. Tabi ki yoruma Gifi yine sizin gibi bir kullanıcı atıyor, lakin o kullanıcı da yorum yazarken Gif ekleme özelliği aktif olduğu için. Detaylar aşağıda güncel şekilde sizlerle paylaşılıyor. Merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz sorularınızı aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz, içeriğimiz güncellenmeye devam edilecektir.

İnstagram Yoruma Gif Ekleyemiyorum (Özellik Gözükmüyor)

İnstagram uygulamasına gelen son güncelleme sonrasında eklenen yeni özellik ile artık yorumlara Gif eklenebilmektedir. Lakin çoğu kullanıcı güncellemeyi yapsalar da kendilerinde henüz bu özelliğin aktif olmadığını görüyorlar. İnstagram şuanda bu özelliğini çoğu kullanıcının kullanımına açtı lakin her cihaz ve Android sürümü şuan için buna uygun değil. Telefonunuzdan İnstagrama girdiğiniz zaman yorum yaparken aynı pencere de bir de Gif ekleme ikonu göreceksiniz. Eğer bu sizde gözükmüyorsa ya uygulamanız güncel değil ya da şuan için cihazınız bir şekilde desteklemiyor demektir. Bundan emin olmak adına aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İnstagram Güncelle (Yoruma Gif Ekleme Özelliği) APK ve İOS
İnstagram Güncelle (Yoruma Gif Ekleme Özelliği) APK ve İOS

Yukarıdaki bağlantı telefonunuzun İnstagram ile olan güncellemelerini tamamlayarak Yorumlara Gif ekleme özelliğinizin açılmasını sağlayacaktır. Eğer hala açılmadıysa bir süre beklemeniz gerekiyor. İnstagram henüz üzerinde çalıştığı bu özelliği tam olarak bitirmiş değil. Gelecek güncellemelerle özelliği kullanamayan diğer cihaz kullanıcıları da bu özelliğe ulaşabilecekler. Şaun için mevcut yorumlarda bulunan giflerin altında yer alan “Daha Fazlası” yazısına tıklayarak o gönderiye gif olarak yorum ekleyebilirsiniz. Lakin gerekli güncellemeler henüz yapılmadığı taktirde ilk yorum olarak kendinizden gif eklemeniz mümkün olmayacaktır. Tüm İnstagram kullanıcılarına konu hakkında detaylı içerikler sunmaya devam edeceğiz. Şuanda aktaracaklarımız bu kadar, iyi günler dileriz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın