İnstagramda Sorun mu Var? 2020 (Bugün) Son Dakika

İnstagramda Sorun mu Var? 2020 (Bugün) Son Dakika

İnstagramda Sorun mu Var? 2020 (Bugün) Son Dakika. İnstagramda Sorun mu Var? 2020. İnstagram Hikaye (Story) Sorunu 2020. İnstagram, Facebook tarafından satın alındığından ve hikaye özelliğini getirdikçe büyüdü de büyüdü. Anlık olarak en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından birisidir. Böyle düşünce çökmesi demek belki de milyardan fazla insanın birçok dilde bu sorunu internette, arama motorlarında aratmasına sebep olur. İnstagramda Sorun mu Var? 2020 (Bugün) Son Dakika diye aratılan olayın derinliklerine beraber bakalım.

İnstagramda Sorun mu Var? 2020 

İnstagramda Sorun mu Var? 2020
İnstagramda Sorun mu Var? 2020

Genel olarak bir uygulama’nın ara sıra sorunlar çıkarması normal karşılaşılabilecek bir durumdur. Bazı durumlar belki de sadece kullanıcıdan kaynaklı olabilir. Bu sorunlar birçok şey kaynaklı olabilirler. Örneğin önbellek kaynaklı ise yapmanız gereken tek şey telefonu açıp kapatmaktır. Bu telefondaki bütün önbelleği boşaltır ve uygulama düzgün çalışır. Önbellek problemi uygulama içi takılmalara ve yükleme sorunlarına sebep olur.

Bunun dışında telefonunuzda hesabınıza girmeye çalışıp açılmama sorunu ile karşılaşıyorsanız. Uygulamayı silip tekrar yüklemeniz bu soruna yardım edebilecektir. Dağıtılmış sunucu mantığı ile çalışan instagram çökerse aynı anda her yerde çökmez ülke ülke veya şehir şehir bölgelerde çökmesi daha olasıdır. O yüzden çökme durumunda bile dünya çapında TT olmaz.

İnstagram Hikaye (Story) Sorunu 2020

İnstagram Hikaye (Story) Sorunu 2020. Aslında bir sorun değildir. Siz veya takip ettiğiniz bir kişi de hikaye eklemiş gözükür ama tıkladığınızda bu hikaye bulunamıyor yazısı gözükür. Sebebi ise siz veya takip ettiğiniz kişi o hikaye’yi kaldırmıştır. Hikaye’nin kaldırılması sonrasında instagram anlık bir sıkıntı çıkarır ve o siyah görüntü orada kalır.

İnstagram Hikaye (Story) Sorunu 2020
İnstagram Hikaye (Story) Sorunu 2020

Düzelmesi için ne yapmamız lazım der gibisiniz, aslında hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Hikayeyi kişi ekledikten 24 saat sonra otomatik olarak kalkacaktır. Bu yüzden büyük bir sorun olarak adlandırılmaz. Tabi eğer ki siz hikaye yükleyememekten bahsediyorsanız orada durumlar değişir. İnstagram sunucuları’nın aşırı yüklenme ihtimalini düşünmek gülünç olur. Bu durumda telefonu açıp kapatın ve internete bağlı olduğunuzdan emin olun. 

13
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.