e
sv

İnternet Cafe Simulator Mobile APK

1647 Okunma — 12 Kasım 2019 14:50
İnternet Cafe Simulator Mobile APK
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnternet Cafe Simulator Mobile APK Oyunu ünlü yayıncıların oynamasından kısa bir süre sonra oldukça popüler hale geldi. Oyunun Mobil APK sürümü yayınlandıktan kısa bir süre sonra Android platformunda 500 binden fazla kullanıcı indirip oynamaya başladı.

Gerçekten gerçekçiliğe ulaşan bir İnternet Cafe Simulator oyununu yapmayı başarmışlar bence. Oyunda sizin mekanınıza gelip bilgisayarlarda oyun oynayanlar, İnternet’de gezinenler ve hatta +18 içerikler izleyenler bile oluyor. Oyuna başladığınız zaman harabe gibi olan mekanınızı ilerleyen zamanlarda en lüks ve kaliteli İnternet Cafe konumuna getireceksiniz.

İnternet Cafe Simulator

Cafenize gelen müşteriler bilgisayarların kalitesinden içerisine yüklü olan oyunlara ve hatta mekanın ısısını bile değerlendiriyor. İnternet Cafe Simulator APK versiyonunu telefonuma ilk yüklediğim zaman pek fazla zevk alacağımı düşünmüyordum fakat saate baktığımda baya oyuna kendimi kaptırdığımı fark ettim.

Oyunun optimizasyon sıkıntıları oldukça fazla fakat gelecek güncellemeler ile bu tür sorunların ortadan kalkacağını bilmeniz gerekiyor. Mobil versiyonu henüz test ve bakım aşamasında olduğunu söyleyenlere resmi bir açıklama ile cevap gelmese’de bu tür sıkıntılardan dolayı doğru olduğunu düşünüyoruz.

İnternet Cafe Simulator APK

İnternet Cafe Simulator APK oyunu bilgisayarda oynayacağınız oyunla bire bir aynı grafikler ve içeriklere sahip olmakla birlikte oldukça keyifli bir atmosferi bizlere mobil ortamda sunuyor. Oyuna başladığınız zaman kurduğunuz bilgisayarlar ve kötü ortam ilerleyen aşamalarda para kazandıkça daha profesyonel ekipmanlar satın almanızı sağlayacak. Oyunda parasını ödemeden İnternet Kafeniz’den kaçmaya çalışan hırsızlara karşı dikkatli olun.

İnternet Cafe Simulator APK
İnternet Cafe Simulator APK

Gerçekten ünlü yayıncıların oynadığı kadar zevkli ve eğlenceli bir oyun olmakla birlikte bizi İnternet Cafe Simulator atmosferiyle sürekli gelişmeye teşvik eden bir yapıya sahip.

Oyunun APK ve en güncel sürümünü Android cihazlarınıza indirmek için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. İnternet Cafe Simulator oyunu hakkında düşünceleriniz ve sormak istediklerini aşağıdan yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İnternet Cafe Simulator Mobile APK