e
sv

İnternet Hızınızı Arttıracak 1.1.1.1 Mobil Uygulaması

930 Okunma — 25 Eylül 2019 13:11
İnternet Hızınızı Arttıracak 1.1.1.1 Mobil Uygulaması
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mobil İnternet hızınızı arttıracak 1.1.1.1 uygulaması Android ve İOS işletim sistemleri için yayınlandı. İndirmek için ve ayarları için tüm detayları ile 1.1.1.1 Hızlı ve Güvenli İnternet uygulamasını paylaşıyoruz.

Daha önce adını duymuş olabileceğiniz Cloudflare şirketi yepyeni uygulaması ile çok büyük ses getirecek. DNS Protokollerinin başarılı bir şekilde mobil uygulamaya uyarlanması ile birlikte hem mobil verimiz’den hemde wifi İnternet hızımız yükseleceği gibi daha güvenli olacak.

Ülkemizde ne zaman bir sosyal medya sitesi yasaklansa veya diğer yasaklı sitelere girmek istersek bunu bize sağlayan VPN ve DNS değiştirici uygulamalar oluyor. Bu tür uygulamalar bizim yabancı sitelere girmemize izin verirken, İnternet hızımızı bu güne kadar hep düşürüyordu. Artık işler değişiyor.

İnternet kullanımının büyük çoğunluğu Mobil’den yapıldığı için oluşan güvensizlik ortamını gidereceğini iddia eden bu uygulamayı tanıyalım.

CloudFlare 1.1.1.1 Uygulaması

CloudFlare, daha hızlı ve güvenli İnternet kullanımı için çıkardığı 1.1.1.1 Uygulaması DNS Protokolünü sizin yerinize en doğru şekliyle uyguluyor. Ülkenizin ve bulunduğunuz konumda kullanabileceğiniz en hızlı verilere sahip olacaksınız.

1.1.1.1 uygulamasını aşağıdan verdiğimiz linklerden indirin ve kurun. Uygulama telefonunuza kurulduktan sonra, uygulamaya girin ve kullanım koşullarını kabul edin. Sol üst köşede 1.1.1.1 yazısına tıkladıktan sonra “WARP” yazısının altındaki butonu aktif etmeniz gerekecek.

Butonu aktif ettikten sonra VPN Profili kurulumu için istenilen izini kabul etmeniz gerekmektedir. Yukarıdaki bildirim çubuğunda Anahtar ikonu göreceksiniz. Bu ikonu gördüğünüz zaman telefonunuzda VPN aktif anlamına gelir.

Daha güvenli İnternet kullanımı için Warp ağına bağlanmanız gerekmektedir. Warp ağını aktif etmek için “Enable 1.1.1.1 with WARP, a more private Internet, for free” yazısına tıklamanız yeterli olacaktır.

WARP ağı standart kullanımı ücretsizdir fakat aylık 10 TL gibi bir ücret ile WARP+ Unlimited özelliğini kullanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde hem daha güvenli hemde daha hızlı bir İnternet ağınız olacaktır.

Uygulama telefonunuza veya kişisel verilerinizi herhangi bir şekilde tehdit etmez, tamamen güvenlidir.

1.1.1.1 Android Hızlı ve Güvenli İnternet Uygulaması İndir

1.1.1.1 Uygulaması Anroid ve İOS İndir
1.1.1.1 Uygulaması Anroid ve İOS İndir

Andorid cihaz sahiplerinin telefonlarına indirebilecekleri hızlı ve güvenli İnternet ağı sağlayıcısını aşağıdaki buton ile indirebilirsiniz. 1.1.1.1 Uygulamasını DNS ayarlarınızı düzenlemek için ve VPN olarak’da kullanabilirsiniz.

1.1.1.1 İOS Uygulaması

1.1.1.1 Uygulamasını kullanarak DNS ayarlarını düzenlemek ve İnternet veri hızını arttırmak isteyenler için uygulamayı aşağıda paylaşıyoruz. Ayrıca, VPN ile güvenli olarak yasaklanan her siteye giriş yapabilirsiniz.

Ayrıca 1.1.1.1 uygulamasını Bilgisayar (PC), Laptop ve Tablet gibi cihazlarınızda kullanabilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İnternet Hızınızı Arttıracak 1.1.1.1 Mobil Uygulaması