Kapat

İOS 13 Ses Sorunu

Anasayfa
Mobil İOS 13 Ses Sorunu
İOS 13 Ses Sorunu

İOS 13 Ses Sorunu kullanıcıların canını çok fazla sıkmaya başladı. Güncelleme ile birlikte İOS 13 Ses Sorunu İnstagram hikayeleri, siri, alarm, aramalar gibi pek çok farklı konuda sıkıntılar tespit edildi.

Apple yaptığı İOS 13 güncellemesi ile birlikte neredeyse her telefonda farklı bir ses sorunu ile karşılaşılmaya başlandı. Böyle büyük güncellemeler beraberinde küçük sıkıntılar getirmesi normal fakat bu tür sorunların hemen hemen herkesin yaşaması bu durumu oldukça sıkıntılı bir hale soktu.

iPhone telefonların her serisinde farklı ses sorunları gelecek güncellemeler ile birlikte düzelecek. Fakat bu süre zarfında ne gibi önlemler alacaklar henüz bilemiyoruz.

İOS 13 Ses Sorunu yaşayan bazı telefon modelleri ve yaşadıkları sorunları aşağıya not olarak alıyoruz.

Cihaz ModeliSorunu
iPhone XRSiri Ses Sorunu
iPhone 7 PlusBildirim, Arama ve Alarm Saat Ses Sorunu
iPhone 8Mail Ses Sorunu
iPhone 8 Plusİnstagram Ses Sorunu

Yukarıdaki İOS 13 Ses Sorunu yalnızca yoğun şikayetler üzerine gelen bildiklerimizi not ettik. Bilmediğimiz daha bir çok sorunun olabileceğinin farkındayız.

İOS 13 Güncellemesi ile birlikte ses sorunu gibi yaşadığınız her türlü aksaklığı, hatayı ve sorunu telefonunuzun modeli ile birlikte yorum olarak yazabilirsiniz.

İOS 13 Ses Sorunu Çözümü

İOS 13 Ses Sorunu Çözümü olarak yapabileceğiniz bir kaç farklı sorun tipine çözümler ürettik. Eğer çözümü burada yer almayan ses sorunlarınız varsa yorum olarak telefon modelinizi ve yaşadığınız ses sorununu yazabilirsiniz.

İOS 13 Ses Sorunu Çözümü
İOS 13 Ses Sorunu Çözümü

iPhone cihazlarınızda, İOS 13 güncellemesinden sonra Siri veya Aramalarda ses sorunu yaşıyorsanız mikrofon ve hoparlörü kapatan aksesuarları çıkartıp tekrar kontrol edin.

İOS 13 Güncellemesinden sonra İnstagram uygulamasında ses sorunu yaşıyorsanız telefonunuzu yeniden başlatın veya uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyin.

İOS 13 Ses Sorunu için şuanda yapabileceğimiz çözüm önerileri bu kadarla sınırlı. Resmi bir açıklama ve güncelleme gelmeden bu tür sorunların tamamen ortadan kalkması imkansız gibi görünüyor.

3 0 0 0 0 2

“İOS 13 Ses Sorunu” üzerine 10 yorum

  1. Egecan says:
    • avatar ORHUN ANGUNER says:
  2. Yusuf says:
  3. Yakup says:
  4. Mustafa says:
  5. Yakup says:
  6. ilker says:
  7. Mecnun says:
  8. Seda says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir