İOS 14.4 Yüklenirken Bir Hata Oluştu

 İOS 14.4 Yüklenirken Bir Hata Oluştu
Okunuyor İOS 14.4 Yüklenirken Bir Hata Oluştu

İOS işletim sistemine sahip cihaz kullanıcıları 14.4 Yüklenirken Bir Hata Oluştu problemiyle karşılaşıyorlar. 2021 yılı için bu hatanın çözümünü aradık. Aynı zamanda konuyla ilgili merak edilen soruları da cevaplıyoruz.

İOS 14.4 Yüklenirken Bir Hata Oluştu

2021 Yılı içerisinde kullandığınız İOS telefonunuza 14.4 güncellemesi geldiyse ve bunu yaparken “Yüklenirken Bir Hata Oluştu” sorunuyla karşılaşıyorsanız neler yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz.

İOS 14.4 Yüklenirken Bir Hata Oluştu
İOS 14.4 Yüklenirken Bir Hata Oluştu

Öncelikle kullandığınız telefonunuza otomatik olarak 14.4 güncellemesi geldiyse ve bu sorunla karşılaştıysanız aşağıda verdiğimiz çözümleri uygulayabilirsiniz. Fakat telefonunuza güncelleme gelmeden manuel olarak siz güncelleme çalıştıysanız kullandığınız cihaz güncelleme için yeterli olmayabilir.

Telefonunuzu yeniden başlatmayı deneyin. Bazen cihazlarda anlamsız gelişen sorunlar olabiliyor. Genellikle bunların sebebi işletim sisteminde bazı gerekli dosyaların arka planda çalışamamasından kaynaklanıyor. İOS 14.4 Yüklenirken Bir Hata Oluştu ile karşılaşma sebebiniz bu olabilir. Telefonunuzu yeniden başlatarak güncellemeye devam etmeye çalışın.

Eğer güncelleme sırasında arka planı kontrol edebiliyorsanız, İnternet bağlantınızı da gözden geçirin. Bazı mini güncellemeler cihaza dosyalar indirmeyi sağlar. Bunun içinde İnternet bağlantınızı kontrol etmelisiniz.

İOS 14.4 Yüklenirken Bir Hata Oluştu Çözümü;

  1. Ayarlar >
  2. Genel >
  3. Depolama >
  4. iOS 14 Güncelle >

Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra aşağıdakileri de uygulayın.

  1. Ayarlar >
  2. Genel >
  3. Yazılım güncelleme >
  4. Güncelle

Eğer hala İOS 14.4 Yüklenirken Bir Hata Oluştu problemiyle karşılaşıyorsanız yorum olarak bize bildirin. 2021 yılı boyunca konuyla ilgili araştırmalarımız devam ediyor olacak.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın