İOS 14 Launcher APK İndir

İOS 14 Launcher APK İndir

İOS 14 Launcher çok fazla soruluyor. Bunun en büyük sebebi bazı Android kullanıcılarınca İOS kullanıcı arayüzü’nün hoş olmasından kaynaklanıyor. İOS 14 bilindiği üzere inanılmaz klasik ve genelde çok değişmeyen hoş bir tasarıma sahiptir. Bu tasarım doğal olarak İPhone kullanmayan kişilerinde dikkatini çekiyor. İOS 14 Launcher size bu tasarımı sunabiliyor. İsterseniz detaylara makalemizde bakalım.

İOS 14 Launcher APK 

İOS 14 Launcher APK dediğimiz şey aslında bir temayı simgeliyor. Bu tema orijinal İOS 14 temasıdır. Ana sayfanız bu Launcher sayesinde İOS 14 gibi görünüyor. Bu sayede İOS görüntüsünü telefonunuzda kullanabilirsiniz. İOS 14 Launcher başka ne işe yarar? Diye sorarsanız aslında tema dışında yani görünüş dışında pek bir işe yaramıyor. Estetik açıdan insanlara hoş geliyorsa kullanılmasında bir sakınca yoktur.

İOS 14 Launcher APK
İOS 14 Launcher APK

İOS 14 Launcher APK İndir

İOS 14 Launcher kullanmak için APK şeklinde indirmenize gerek yok. Çok fazla virüs indirebilirsiniz. Bunun yerine İOS 14 Launcher indirmek için Google Play Store kullanmanız uygundur. Google Play Store Android uygulama marketidir ve bu market içerisinde kesinlikle hem ücretli hem de ücretsiz versiyonları bulunacaktır. APK indirmenizi istememin sebebi ise eğer ne indirdiğinizden emin olacak kadar APK dosyası görmediyseniz, virüs indirme ihtimaliniz çok yüksektir.

İOS 14 Launcher APK İndir
İOS 14 Launcher APK İndir

İOS 14 Nedir?

İOS 14 anlık olarak mobil cihaz piyasasında bulunan 2 büyük işletim sisteminden birisidir. İOS işletim sistemi Android aksine daha çok içe kapalı bir sistemdir. APK gibi uygulama indirme yöntemleri yoktur. Sadece ve sadece İOS içerisinde bulunan App Store içerisinden uygulama indirebilirsiniz. Merak etmeyin uygulama sayısı konusunda sıkıntı çekmezsiniz. İOS işletim sistemi sadece ve sadece Apple tarafından üretilen İPhone cep telefonlarında kullanılır ama İPhone cihazların satış miktarı düşünülünce neden Android cihazların hepsi ile yarışıyor anlayabiliyorsunuz.

147
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.