İOS 14 Uygulama Arşivi Kapatma

İOS 14 Uygulama Arşivi Kapatma

İOS 14 Uygulama Arşivi Kapatma. IOS 14 Uygulama Arşivi Kapatma Nedir? İOS 14 Uygulama Arşivi Kapatma İOS. Aramaları son dönemde çok meşhur oldu ve anladığım kadarı ile birçok insan İOS 14 işletim sistemine bayılmışken birçok insan ise uygulama arşivi özelliğini pek hoş bulamadı. Şimdi sizlere araştırmasını yaptığınız bu konu ile ilgili bilgi vereceğim. IOS 14 Uygulama Arşivi Kapatma.

İOS 14 Uygulama Arşivi Kapatma Nedir?

İOS 14 Uygulama Arşivi Kapatma Nedir?
İOS 14 Uygulama Arşivi Kapatma Nedir?

İOS 14 işletim sistemine sahip bir İPhone modelini elinize alıp ekranı sağ kaydırdıktan sonra uygulama arşivini görürsünüz. Uygulama arşivi sayesinde sadece tek bir anasayfa veya daha az birincil sayfa tutup uygulamalarımızın çoğunu uygulama arşivinde apple tarafından otomatik sınıflandırılmış halde bulmamız için tasarlandı.

Bana sorarsanız. Kişisel olarak sınıflandırma özgürlüğünü kullanıcılara verirdim. Bu sayede telefonlarını daha fonksiyonel kullanabilirlerdi. Ek olarak İOS 14 işletim sistemi ile gelen widget’lar sayesinde işletim sisteminizin ana ekranını daha da düzenleyebilirsiniz.

İOS 14 Uygulama Arşivi Kapatma

Ne yazık ki İOS 14 işletim sistemi kullanırken uygulama arşivini kapatamazsınız ama en son İOS 13.?? Sürümüne geri geçebilirsiniz. Bunun için İtunus programını bilgisayarınıza indirip telefonunuzu yedeklemenizi tavsiye ederim sonrasında İtunes programını kullanarak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

İOS 14 Uygulama Arşivi Kapatma
İOS 14 Uygulama Arşivi Kapatma

İtunes programı sadece yedekleme ve dosya eşleme için kullanılmaz. Program aracılığı ile apple hesabınıza film kiralayabilir veya alabilirsiniz. Şarkı satın alabilirsiniz. Kitap alabilirsiniz.

Ek Tavsiye

Size tavsiyemdir her zaman kalabildiğinizce en güncel sürümde kalınız. En güncel sürüm demek cihazınızın daha kolay çalışması veya daha hızlı olması anlamına gelir. Bu sadece İOS 14 işletim sistemi için geçerli değil. Bu her türlü güncelleme almaya devam eden donanım için geçerlidir. 

29
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.