iPhone 8 Plus “PUBG Mobile” Kaç FPS Alıyor? 2022

 iPhone 8 Plus “PUBG Mobile” Kaç FPS Alıyor? 2022
Okunuyor iPhone 8 Plus “PUBG Mobile” Kaç FPS Alıyor? 2022

iPhone 8 Plus PUBG Mobile Kaç FPS Alır? sorusunu en güncel haliyle cevapladık. Ülkemizde fazlasıyla Apple markalı iPhone cihazlarının kullanıcı sayısı oldukça yüksek. Özellikle iPhone 8 Plus kullanan oldukça fazla mobil oyun sever bulunmaktadır. PUBG Mobile gibi hayatta kalma oyunları arasında en popüler oyunu da yine oynayan ülkemizde milyonlarca oyuncu bulunmakta. Telefonlar yalnızca kamera ve depolama boyutuyla değil aynı zamanda sevdiğimiz PUBG Mobile gibi oyunları çalıştırıp oralarda yüksek performanslar alabilmeleriyle de artık önem arz ermektedir. Bu sebeplerden dolayı iPhone 8 Plus PUBG Mobile Kaç FPS Alıyor? sorusunun sorulacağını düşünerek bu içeriği hazırladık.

iPhone 8 Plus cihazları PUBG Mobile oyununda Kaç FPS değerleri alıyor? sorusunu cevapladık. Bir kaç farklı aynı cihaz üzerinden çeşitli İnternet bağlantılarıyla oyuna girerek sizler için testler yaparak en doğru sonuca ulaştık. Ülkemizde çok fazla tutulmasa da son bir kaç yıl içerisinde diğer markaların cihazlarıyla rekabet edebilmeyi başardı. iPhone 8 Plus modelinin özellikle PUBG Mobile kaç FPS alır? sorularının artması sonrasında bunu en doğru şekilde cevabını öğrenmenizi sağlayacak bir içerik hazırlamak istedik. Çok yakında bu değerleri elde ederken kullandığımız telefon ve farklı İnternet bağlantısı testlerinin videosunu da sizlerle paylaşacağız. Tabi ki bir telefon almadan önce onun özelliklerini ve performanslarını araştırıyorsunuz. Kamerasının ne kadar kaliteli olduğu veya Kaç GB? yerinin olduğu gibi bilgiler oldukça önemli. Fakat işin gerçeklerini de göz ardı edemeyiz, PUBG Mobile gibi bir oyun oynuyorsanız yeni alacağınız telefonda da yine bu oyunu oynayacaksınız demektir. Madem yeni bir cihaz alıyoruz o zaman severek oynadığımız PUBG Mobile oyunundaki performansını da merak etmeniz oldukça normal.

iPhone 8 Plus PUBG Mobile Kaç FPS Alıyor?

iPhone 8 Plus marka ve modelli 3 farklı telefon bulduk ve hepsinde PUBG Mobile oynamaya çalıştık, bunların sonucunda ortalama aldığımız FPS değerlerini de sizlerle paylaşacağız. Ayrıca oyunu oynarken yaşadığımız deneyimleri de aktarmaya çalıştık. POCO x4 Pro modellerini çevremizden bulduk ve hepsine PUBG Mobile yükledik. Oyunun açılışı oldukça hızlı ve ara yüzde dolaşırken herhangi bir kasma veya gecikmeyle karşılaşmadık. Genellikle bu tür oyunların ara yüzlerinde dolaşırken yüksek grafiklerden dolayı kasmalar meydana gelebilir. Fakat POCO x4 Pro ile bu tür bir problem hiç görülmedi.

PUBG Mobile oyununda bir maça girdiğimiz zaman 30 – 45 FPS değerleri almaktadır. Bazı oyuncular çeşitli Config dosyaları kullanarak bu FPS değerini 60’a çıkartabildiğini söylüyorlar. Fakat grafikleri olabildiğince düşürerek dahi o değerlere ulaşamadık. Oyunda bir takılma yaşamadık fakat profesyonel bir oyuncunun yaşadığı deneyimi bu cihazda da yaşayamadık. Yazımızın en başında dediğimiz gibi yalnızca bir oyun için tercih edilecek bir telefon değildir. Diğer özelliklerini de piyasadaki telefonlarla kıyasladığımız zaman fiyat ve performans ürünü olarak tercih edilebilir.

iPhone 8 Plus "PUBG Mobile" Kaç FPS Alıyor? 2022
iPhone 8 Plus “PUBG Mobile” Kaç FPS Alıyor? 2022

iPhone 8 Plus, PUBG Mobile oyununda 30 ile 45 FPS arası almaktadır.

iPhone 8 Plus Özellikleri

  • Ekran Boyutu: 6.67 İnç
  • Dahili Depolama: 128 GB
  • Bellek (RAM): 6 GB
  • Batarya Kapasitesi: 5020 mAh
  • Hat Sayısı: Çift Hat
  • Hızlı Şarj: Var
  • 5G: Yok
  • 4.5G Desteği: Var


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın