iPhone Camera Hack APK İndir 2020 [Son Sürüm]

iPhone Camera Hack APK İndir 2020 [Son Sürüm]

iPhone Camera Hack APK dosyalarını illegal olarak indir bağlantılarıyla yüklemeye çalışanlar için. 2020 yılına ait son sürüm dosyalarını sizler için inceledik. Özellikle yabancı kaynaklar tarafından tüm dünyaya yayılan iPhone Camera Hack APK İndir isimli bağlantıların zararlarını anlatacağız.

Uygulama mağazası üzerinden bunu yüklemek yerine çeşitli illegal siteler tarafından düzenlenmiş uygulamalara yönelinmesi tehlikeyi arttırıyor. Android işletim sistemli cihazlar daha kaliteli fotoğraf çekmek için iPhone Camera Hack adı verilen uygulamanın APK dosyasını indirerek cihazlarının fotoğraf kalitesini arttırmaya çalışıyorlar.

iPhone Camera Hack APK

iPhone Camera Hack APK, Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazlarda çalışan iPhone kamera uygulamasıdır. Fakat bu uygulama iPhone tarafından geliştirilmemiştir ve sahte bir uygulamadır. Sadece kamera özelliklerinin gerçek iPhone Camera tarzını yansıtarak bir algıya sebep olur.

iPhone Camera Hack APK
iPhone Camera Hack APK

Tüm dünyada iPhone cihazların fotoğraf kalitesi çok övgü alıyor. Bunu bilen ve isteyen Android işletim sistemli telefon sahipleri’de iPhone Camera Hack APK İndir gibi seçenekler ile bu açığı kapatmaya çalışıyor. Fakat bu uygulama diğer kamera uygulamalarından farksız. Telefonunuzdaki kameranın özellikleri neyse çekim kaliteniz de o kadar olacaktır. Fakat uygulamadan uygulamaya değişen filtreleme özellikleri sayesinde daha kaliteli veya canlı olarak görebileceğiniz bir hale getirebilirsiniz.

Yani Android cihazınıza iPhone Camera Hack APK uygulamasını indirip kurduğunuz zaman telefonunuz bir iPhone telefon gibi çekmeyecek. Fakat kamera özelliğinizin ara yüzü ve tipi tıpkı ona benzeyecek. Fotoğraf kalitelerinde de oynamalar yapılabilse’de bunun için tercih edilebilecek bir uygulama değil.

iPhone Camera Hack APK Nedir?

iPhone Camera Hack APK Nedir?
iPhone Camera Hack APK Nedir?

iPhone Camera Hack APK; Android telefonlara yüklenebilen, kamera özelliğinin ara yüz ekranını iPhone kamerası haline getiren bir uygulamadır.

Uygulama mağazasında paylaşılmayan bu uygulama bir hile değildir. Fakat iPhone Camera adı altında bir markanın ismini kullandığı için illegal bir uygulama haline gelmiştir. Uygulama mağazası haricinde paylaşılan uygulamaları indirip yüklemeyin.

iPhone Camera Hack APK İndir

iPhone Camera Hack APK İndir, inceleme için hazırladığımız bu yazımızın esas kaynağı olacak. Yabancı kaynaklar tarafından çok paylaşılmaya başlanan bu konu ülkemizde de popüler olmaya başladı. Kamera kalitesini arttırmak adına iPhone Camera Hack APK İndir gibi seçenekleri tercih eden acemi kullanıcılar çok fazla.

iPhone Camera Hack APK İndir
iPhone Camera Hack APK İndir

Oysaki bu uygulamanın tek işlevi kamera arayüzünü iPhone Camera haline getirmek. Bunun haricindeki filtreleme özellikleri başarılı bulunmuyor. Yabancı kaynakların paylaştığı tüm dosyaları inceleme fırsatımız oldu. Bu incelemelerimizde çok önemli bilgiler elde ettik. iPhone Camera Hack APK adı altında paylaşılan dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar olabiliyor.

Bu zararlı dosyaları cihazlarınıza indirdiğiniz zaman virüs aktif olur. Başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. iPhone Camera Hack APK İndir gibi bir seçenekte bulunacaksanız resmi uygulama mağazalarını tercih etmenizi öneriyoruz.

24
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.