iPhone Cihazları Bozan Kod Mesajı Çözümü

iPhone Cihazları Bozan Kod Mesajı Çözümü

Daha öncede sizlere belirtmiş olduğumuz iPhone cihazlara zarar veren kilitlenmesine ve çökmesine neden olan bu zararlı koddan etkilenen telefonların bir çoğu kullanılamaz hale gelip kullanıcıların telefonlarını teknik servislere götürmesine ve maddi zararlara uğramasına veri kaybı yaşamalarına neden olmuştur. Sizlere iPhone Cihazları Bozan Kod Mesajının Çözümünü anlatıyoruz.

 1. Mesaj gelen telefonun hattını Android bir cihaza takıp SMS mesajlarını ve WhatsApp geçmişini silerek telefonunuza takarsanız sorun çözülebilir.
 2. Size bu virüslü mesajı gönderen kişi veya bir başkası mesaj attığı uygulamadan size RESCUE yazarsa sorun düzelebilir.
 3. Telefonunuzun Home ve Power tuşlarına basılı tutarak usb kablonuzdan iTunes’e bağlanıp güncelleme seçeneklerini tıklarsanız sorun düzelecektir.
 4. icould.com ‘a apple kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapınca karşınıza kullandığınız telefon bilgileri çıkacaktır.Açılan bölümden kayıtlı apple cihazınızı silip telefonunuzu yeniden başlatırsanız sorun ortadan kalkacaktır.
 5. Apple İstanbul Akasya mağzası müşteri hizmetleri ile yaptığımız görüşmede apple mağzalarında fatura gerekmeden telefonunuzun yazılımını  ücretsiz olarak güncelleyebileceklerinin bilgisini aldık. Telefonunuzu size enyakın apple mağzasına götürüp ücretsiz yazılım yükletebilirsiniz. 

Sorun devam ederse konu altına yorum yapıp güncel yardım bilgilerini alabilirsiniz.

[affiliate_news id=”2677″]

3
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
 1. Dk dedi ki:

  Sorun devam ediyor

 2. Göktan dedi ki:

  parola olduğu için itunesdan güncelleme yapamıyorum

 3. mehmet dedi ki:

  telefonuma kod 4 kere geldi ilk gelişinde sadece whatsapp kapandı sonra kodu atan kişiyle konuşmamı sildim düzelti sonra 3 kere daha atıldı ve şuan telefonum açılmıyor apple işareti gözüküyor sadece ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

  1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

   Geçmiş olsun. Yapmanız gerekenler konu içinde yazıyor.