Kapat

iPhone Cihazları Bozan Kod Mesajı Çözümü

Anasayfa
Mobil iPhone Cihazları Bozan Kod Mesajı Çözümü

Daha öncede sizlere belirtmiş olduğumuz iPhone cihazlara zarar veren kilitlenmesine ve çökmesine neden olan bu zararlı koddan etkilenen telefonların bir çoğu kullanılamaz hale gelip kullanıcıların telefonlarını teknik servislere götürmesine ve maddi zararlara uğramasına veri kaybı yaşamalarına neden olmuştur. Sizlere iPhone Cihazları Bozan Kod Mesajının Çözümünü anlatıyoruz.

  1. Mesaj gelen telefonun hattını Android bir cihaza takıp SMS mesajlarını ve WhatsApp geçmişini silerek telefonunuza takarsanız sorun çözülebilir.
  2. Size bu virüslü mesajı gönderen kişi veya bir başkası mesaj attığı uygulamadan size RESCUE yazarsa sorun düzelebilir.
  3. Telefonunuzun Home ve Power tuşlarına basılı tutarak usb kablonuzdan iTunes’e bağlanıp güncelleme seçeneklerini tıklarsanız sorun düzelecektir.
  4. icould.com ‘a apple kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapınca karşınıza kullandığınız telefon bilgileri çıkacaktır.Açılan bölümden kayıtlı apple cihazınızı silip telefonunuzu yeniden başlatırsanız sorun ortadan kalkacaktır.
  5. Apple İstanbul Akasya mağzası müşteri hizmetleri ile yaptığımız görüşmede apple mağzalarında fatura gerekmeden telefonunuzun yazılımını  ücretsiz olarak güncelleyebileceklerinin bilgisini aldık. Telefonunuzu size enyakın apple mağzasına götürüp ücretsiz yazılım yükletebilirsiniz. 

Sorun devam ederse konu altına yorum yapıp güncel yardım bilgilerini alabilirsiniz.

WhatsApp Web Hakkında Herşey
6 3 1 5 2 7

“iPhone Cihazları Bozan Kod Mesajı Çözümü” üzerine 4 yorum

  1. Dk says:
  2. Göktan says:
  3. mehmet says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir