iPhone Silinen Fotoğrafları Geri Getirme 2022

 iPhone Silinen Fotoğrafları Geri Getirme 2022
Okunuyor iPhone Silinen Fotoğrafları Geri Getirme 2022

iPhone Silinen Fotoğrafları Geri Getirme işlemlerinin nasıl gerçekleştiğini bilmeyenler için 2022 yılında bunu nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz. Kolay yöntemlerle daha önce sildiğiniz fotoğraflarınızı tekrar galerinize getirebileceksiniz. Yıl sonuna kadar ülkemizde kullanılan tüm iPhone telefonlarında bu işlemlerin nasıl yapıldığına dair bilgiler sizlerle paylaşılacaktır. Eğer silinen fotoğrafı geri getirmeyi başaramadıysanız yorumlarda bu durumu belirtin.

iPhone silinen fotoğrafları geri getirme olayı birçok kullanıcı tarafından çok soruluyor. İnsanlar yanlışlıkla sildiği bazı fotoğrafları geri getirmek istiyor olabilir. Bu fotoğrafların geri getirilmesi bazı olasılıklar dahilinde ihtimal sahibidir. Makalemizde İPhone silinen fotoğrafları geri getirmek için yapabileceklerinizi anlatacağız. 

iPhone Silinen Fotoğrafları Geri Getirme 2022 Nasıl Olur?

iPhone Silinen Fotoğrafları Geri Getirme 2021 Nasıl Olur?
iPhone Silinen Fotoğrafları Geri Getirme 2022 Nasıl Olur?

iPhone silinen fotoğrafları geri getirmek için 2022 yılında programa ihtiyacınız olmayabilir. iPhone silinen fotoğrafları eğer daha yeni sildiyseniz. Fotoğraflar uygulamasını açtığınız zaman alt kısımda silinenler bölümünden kurtarabilirsiniz. Bir fotoğrafı sildiğiniz zaman 40 gün kadar silinenler kısmında kalır ve silinmez. 40 gün sonra ise eğer fotoğraflarınız kurtar seçeneği ile yeniden fotoğraflarınız arasına eklenmez ise tamamen silinir. 

İPhone Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Programı

İPhone Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Programı
İPhone Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Programı

Herhangi bir program ismi vermeden önce bir seçenek daha vermek istiyorum eğer iTunes programını bilgisayarınıza indirirdiyseniz ve daha önce fotoğraf ve videolarınızı yedeklediyseniz oradan fotoğraf yedeklerinizi geri indirebilirsiniz. Program olarak ise iMyFone D-Back iPhone Data Recovery​ programını indirerek İPhone silinen fotoğrafları geri getirebilirsiniz.

İPhone Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Uygulaması Ücretsiz

Sizlere söylediğim bütün yöntemlerin hepsini ücretsiz olarak kullanabilir ve İPhone silinen fotoğrafları geri getirebilirsiniz. Bilindiği üzere İOS içerisinde genel olarak işlemler ücretli olur ama bu işlemleri ücretsiz şekilde halledebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın