İron Man VR Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Detayları

İron Man VR Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Detayları

İron Man VR, Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Fragmanı yayınlandı. PlayStation VR sahiplerinin ve oyun sevenlerin merakla beklediği İron Man VR oyununa ait tüm detayları burada bulacaksınız. Sanal gerçeklik ile beynimize oyunlar oynayarak bir kuş gibi uçabiliyor yada bir uçurumdan aşağıya düşebiliyorduk. Artık oyun teknolojisinin gelişmesi ve sanal gerçeklik ile birleşmesiyle birlikte Tony Stark’ın gözünden oyunu birebir yaşayarak oynayabileceğiz.

Bu yılın başlarında bu oyunun çıkacağıyla ilgili bazı bilgiler verilmişti fakat diğer sanal gerçeklik oyunlarına baktığımız zaman böyle kaliteli bir oyun yapacaklarını tahmin edemezdik. İron Man VR fragmanını izledikten sonra oyunun çıkış tarihini merak edeceksiniz. Ülkemizde bu tür sanal gerçeklik oyunlarını oynayabileceğimiz PlayStation VR olan mekanların sayısı keşke artsa.

https://www.youtube.com/watch?v=j8dBqilIOOg
İron Man VR Fragmanı

Oyunun üzerinde yaklaşık 3 yıldan fazladır çalışıyorlar. Böyle kaliteli ve gerçekçi bir oyun ortaya çıkardıkları için tüm oyun sevenler adına teşekkür ediyorum.

İron Man VR Çıkış Tarihi

Oyunun her bir ayrıntısı sanal gerçeklik ile oynayanlara özel olarak tasarlandı. Oyunu oynarken kendinizi Tony Stark sanabilirsiniz çünkü onun gibi uçacak ve savaşacaksınız.

İron Man VR, Çıkış Tarihi: 28 Şubat 2020

İron Man VR Çıkış Tarihi
İron Man VR Çıkış Tarihi

Filmlerini izlediğimiz, oyunlarını oynadığımız ve romanlarını okuduğumuz popüler İron Man karakterinin hikayesini ve mücadelesini onun gözünden tekrar yaşamamızı sağlayan VR, Sanal Gerçeklik teknolojisi gelecekte çıkacak oyunların habercisi niteliğini taşıyor.

Oyunu oynarken gerçekten onu yenmek için tüm gücümüzle mücadele edeceğimiz kötü karakter Ghost’u tanımak için iyi bir fırsat.

İron Man VR Fiyatı

İron Man VR Çıkış tarihini ve fragmanını öğrendikten sonra fiyatını duyunca şaşırabilirsiniz. Böyle eşsiz bir yapımın ilk çıkış fiyatı bence gayet uygun ve fazlasıyla hak ediyor.

  • İron Man VR Standart Dijital Fiyatı: 249 TL
  • İron Man VR Dijital Deluxe Fiyatı: 309 TL

Ön Sipariş vermek isteyenler yukarıda’ki butona basarak oyunun güncel fiyatıyla satın alabilirsiniz.

10
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.