İş Bankası 2933 Hata Kodu

 İş Bankası 2933 Hata Kodu
Okunuyor İş Bankası 2933 Hata Kodu

İş Bankası 2933 Hata Kodu olarak bilinen “Red-Onaylanmadı, Vade Sonu Geçmiş Kart” hatasını inceledik. Banka ve Kredi Kartı POS Hatası olarak bilinen İş Bankası 2933 Hata Kodu hakkında detaylar. POS cihazlarında takılan kartlar sık sık çeşitli hatalar verdirebiliyor, cihazların sınırlı ekranları ve sistemleri bu hatalarla ilgili detaylı bir bilgi göstermeye elverişli olmuyor. Bunun yerine İş Bankası 2933 Hata Kodu gibi çeşitli kodlarla hataların neler olduğunu anlamamızı sağlamaktadır.

İş Bankası 2933 Hata Kodu Çözümü

İş Bankası 2933 Hata Kodu, POS cihazına takılan Banka veya Kredi kartının müşterinin şifreyi girmesinden sonra onay işlemi için beklerken “Red-Onaylanmadı, Vade Sonu Geçmiş Kart” uyarısıdır.

Müşterinin kartından bu uyarı sonrasında herhangi bir işlem yapamazsınız. Kredi veya Banka Kartındaki limitin yetmemesi İş Bankası 2933 Hata Kodu alınmasını sağlar.

054 Hata Kodu
İş Bankası 2933 Hata Kodu

Red-Onaylanmadı, Vade Sonu Geçmiş Kart

İş Bankası 2933 Hata Kodu ile karşılaşılmasının 2 farklı sebebi bulunuyor. Red-Onaylanmadı, Vade Sonu Geçmiş Kart olarak 2’ye ayrılan sebepler İş Bankası 2933 Hata Kodu sebep olmaktadır.

Red-Onaylanmadı

Red-Onaylanmadı; POS Cihazından’da kaynaklanabilen bir hatadır. Bazen cihaz ile bağlantı sorunları bu hatanın çıkmasına sebep olur. Farklı bir pos cihazından tekrar aynı kartla deneyebilirsiniz. Ayrıca kart sahibi kartında yeterli limitin olup olmadığını kontrol etmesi gerekmektedir.

Vade Sonu Geçmiş Kart

Vade Sonu Geçmiş Kart; Banka veya Kredi kartının son kullanma tarihinin geçmiş olduğunu söyler. Bu kartla herhangi bir işlem yapamazsınız.

İş Bankası 2933 Hata Kodu Nedir?

Ziraat Bankası üzerinden alışveriş yapıldığı zaman limitin yetmemesi veya kartın son kullanma tarihinin geçmesi ile İş Bankası 2933 Hata Kodu meydana gelmektedir.

Ziraat Bankası 054 Hata Kodu
İş Bankası 2933 Hata Kodu

Farklı kredi kartlarında farklı hata kodları gözükür. İş Bankası 2933 Hata Kodu aitse “İş Bankası 2933 Hata Kodu” sonucunu çıkarmalıyız. Eğer farklı bir bankadan İş Bankası 2933 Hata Kodu alıyorsanız yukarıdaki uyarılar değişebilir. İş Bankası 2933 Hata Kodu ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın