e
sv

İŞ Bankası Swift Kodları

722 Okunma — 30 Aralık 2021 19:30
İŞ Bankası Swift Kodu (2022)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İŞ Bankası Swift Kodu arayanlar için 2022 yılında güncel olarak kodu ve bununla ilgili tüm uyarıları, bilgilendirmeleri bu başlık altında bir araya topladık. İŞ Bankası Swift Kodu hakkında bilgi vermeden önce size bu konuyla ilgili önce bazı farklı bilgiler vermek istiyoruz. Bunun sebebi de kullanıcıların sordukları ve kafalarında olan sorulara kısmet cevap bulabilmesi için.

İş Bankası, nerede olursa olsun tüm dünyadaki bankaların her yerinden kendisine döviz havalesi yapılmasına imkan sağlıyor. Aynı zamanda yurt dışı yapılanmaları ile canlı havale gönderme imkanını’da sağlamaktadır.

İŞ Bankası Swift Kodu ile bankaya havale yapmak isteyenlerin sayısı çok fazla. Fakat şubelere özel swift kodu olmadığı için direk bankaya havale yapabildiğinizi unutmayın.

Amerika Birleşik Devletleri üzerinden havale gerçekleştirmek isteyenler Routing Code, ABA Number yerine kullanabilecekleri CHIPS UID kodunu’da İş bankası sunuyor.

Yazı Başlıkları:

İŞ Bankası Swift Kodu

İŞ Bankası Swift Kodu
İŞ Bankası Swift Kodu

İŞ Bankası Swift Kodu hakkında yukarıda bazı önemli bilgileri sizlere sunduk, şimdide işlemi gerçekleştirirken size yardımcı olacak bazı bilgileri ve kodu vereceğiz.

İŞ Bankası Swift Kodu kullanırken yaptığınız havalenin yolladığınız kullanıcıya hızlı ulaşabilmesi için bazı bilgiler girebilirsiniz. Alıcının adı, soyadı ve adresini öncelikle eksiksiz bir şekilde yazmanız gerekiyor. Aynı zamanda alıcının İBAN numarası, alıcıya en yakın şubenin konumu gibi yardımcı olacak her bilgi gereklidir.

İş Bankası Nedir?

Türkiye’nin ilk mobil bankacılık uygulaması İşCep’e hoş geldiniz.

İş Bankası Şubelerini cebinize getiren İşCep ile bireysel ve ticari bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek çok kolay!

Henüz İş Bankası müşterisi değilseniz, İşCep “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle, nerede olursanız olun, görüntülü görüşme sonrasında kolayca İş Bankası ailesindeki yerinizi alabilirsiniz.
Üstelik, İşCep ve diğer dijital kanallarımıza giriş için kullanacağınız müşteri şifrenizi İşCep’e giriş alanında yer alan “Yeni Şifre Al” menüsünden belirleyebilirsiniz.

İşCep’ten dilediğiniz zaman hesap açabilir, bankacılık işlemlerinizi hızlı, güvenli ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Nakit ihtiyaçlarınız için uygun faiz oranlarıyla Anında Kredi başvurusu yapabilir, dilerseniz Ek Hesap veya Taksitli Ek Hesap açabilir, ayrıca, kredi risk raporunuzu alabilirsiniz.
Havale, EFT, SWIFT, Western Union gibi para transferi işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Kredi kartı hareketlerinizi görüntüleyebilir, acil ihtiyaçlarınız için Taksitli Nakit Avans kullanabilir ve daha birçok işleminizi hızla ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.
İşCep Mobil Borsa ile piyasa verilerini anlık takip edebilir, 7/24 döviz ve altın alım satımı yapabilirsiniz.
MTV, trafik cezası, fatura ödeme, HGS-OGS, gibi ödemelerinizi dilediğiniz zaman gerçekleştirebilir,
İhtiyaç duyabileceğiniz pek çok farklı uygulamaya 7/24 şifresiz, hızlı ve kolay geçiş imkânı İsCep Market’te. Sigortadan yatırıma, kültür sanattan e-devlet kapısına ve daha birçok farklı uygulamaya İsCep şifrenizi girerek anında geçiş yapabilirsiniz.

Ticari İşlemlerinizi Gerçekleştirmek İçin İşCep Bir Tık Uzakta!

İşletmenizin farklı türlere ait hesaplarını görüntüleyebilir, ticari kredilerinizi görüntüleyip borç ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz. Çoklu para aktarma, nakit yönetimi dosya otomasyonu ve SWIFT işlemlerinin onaylarını kolaylıkla verebilirsiniz.
Ticari Kredi Kartınızdan Taksitli Nakit Avans veya Nakit Avans kullanabilir, hesap özetinizi erteleyebilir, alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Anında Ticari Kredi Kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.
Ticari yatırımlarınızı takip edebilir, altın fiyatı, döviz kuru bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.
Nakit ihtiyaçlarınız için Anında Ticari Kredi başvurusu yapabilir, çek ve senetlerinizi görüntüleyebilir, DBS işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Üye işyeri başvurusu yapabilir, Linkle Tahsilat ve QR POS ürünlerine başvurabilirsiniz. Ayrıca, üye işyeri işlemlerinize ulaşabilir, mali koşul bilgilerinizi ve blokeli hareketlerinizi cebinizden kolayca görüntüleyebilir, POS alacaklarınızı erken tahsil edebilirsiniz.

Zamandan tasarruf etmek, mali durumunuzu yönetmek için siz de İşCep’i hemen indirin, İş Bankası’nın size özel dünyasını daha yakından tanıyın.
Düşünceleriniz bizim için çok değerli. Görüş ve önerilerinizi isbank.com.tr’deki “Bize Ulaşın” sayfasından ya da İşCep sosyal medya hesaplarından bize iletebilirsiniz.

Siz de İşCep’i indirin, bankacılık işlemlerinizi cepte bitirin.DARALT


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İŞ Bankası Swift Kodları