İŞ Bankası Swift Kodu (2020)

 İŞ Bankası Swift Kodu (2020)
Okunuyor İŞ Bankası Swift Kodu (2020)

İŞ Bankası Swift Kodu arayanlar için 2020 yılında güncel olarak kodu ve bununla ilgili tüm uyarıları, bilgilendirmeleri bu başlık altında bir araya topladık. İŞ Bankası Swift Kodu hakkında bilgi vermeden önce size bu konuyla ilgili önce bazı farklı bilgiler vermek istiyoruz. Bunun sebebi’de kullanıcıların sordukları ve kafalarında olan sorulara kısmet cevap bulabilmesi için.

İş Bankası, nerede olursa olsun tüm dünyadaki bankaların her yerinden kendisine döviz havalesi yapılmasına imkan sağlıyor. Aynı zamanda yurt dışı yapılanmaları ile canlı havale gönderme imkanını’da sağlamaktadır.

İŞ Bankası Swift Kodu ile bankaya havale yapmak isteyenlerin sayısı çok fazla. Fakat şubelere özel swift kodu olmadığı için direk bankaya havale yapabildiğinizi unutmayın.

Amerika Birleşik Devletleri üzerinden havale gerçekleştirmek isteyenler Routing Code, ABA Number yerine kullanabilecekleri CHIPS UID kodunu’da İş bankası sunuyor.

İŞ Bankası Swift Kodu

İŞ Bankası Swift Kodu
İŞ Bankası Swift Kodu

İŞ Bankası Swift Kodu hakkında yukarıda bazı önemli bilgileri sizlere sunduk, şimdide işlemi gerçekleştirirken size yardımcı olacak bazı bilgileri ve kodu vereceğiz.

İŞ Bankası Swift Kodu kullanırken yaptığınız havalenin yolladığınız kullanıcıya hızlı ulaşabilmesi için bazı bilgiler girebilirsiniz. Alıcının adı, soyadı ve adresini öncelikle eksiksiz bir şekilde yazmanız gerekiyor. Aynı zamanda alıcının İBAN numarası, alıcıya en yakın şubenin konumu gibi yardımcı olacak her bilgi gereklidir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın