e
sv

İşCep Sistemde Bir Hata Oluştu

1599 Okunma — 09 Kasım 2019 23:29
İşCep Sistemde Bir Hata Oluştu Çözümü
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türkiye İş Bankası mobil uygulaması İşCep Sistemde Bir Hata Oluştu sorunu ile son zamanlarda kullanıcıların canını sıkıyor. Hem Android hemde İOS işletim sistemli akıllı cihaz kullanıcılarının ortak yaşadıkları sıkıntıların başında gelen sistemde bir hata oluştu uyarısı ile İşCep uygulamasında işlem yapılamıyor.

Türkiye İş Bankası mobil bankacılık uygulamasının verdiği bu hata ile ilgili herhangi bir resmi açıklama yapmadı. Fakat biz yinede bu sorunu çözecekleri yönünde çalışmalar yaptıklarını umut ediyoruz. Uygulamayı kullanan milyonlarca kullanıcı ve işlem yapmaya çalışan binlerce kişi ara ara bu tür hatalarla karşılaşıyor.

İşCep Sistemde Bir Hata Oluştu sorunun çözümü bizim veya sizin yapabileceğiniz bir şey değil. Bu sorun sistemsel olduğu için kendilerinin çözmesini beklemek zorundayız.

İşCep Sistemde Bir Hata Oluştu Sorunu Can Sıkmaya Başladı

Türkiye İş Bankası kullananlar İşCep uygulamasında işlem yapmaya çalıştıkları zaman Sistemde Bir Hata Oluştu sorunuyla son zamanlarda çok sık karşılaşmaya başladılar. Yalnızca bu sorunu bankaya değil forumlar ve sözlükler aracılığıyla tüm halka duyurarak tepkilerini çok ağır şekilde göstermeye devam ediyorlar.

İşCep Sistemde Bir Hata Oluştu
İşCep Sistemde Bir Hata Oluştu

İşCep Sistemde bir hata oluştu sorunu aslında kısa süreli kesintilerin ardından hızla çözülebilen küçük bir sorun. Yinede kullanıcılar beklemeyi ve böyle hataları sevmediğini bildiğimiz için tepkileri normal karşılayabiliyoruz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İşCep Sistemde Bir Hata Oluştu