İsminin İlk 2 Harfini Yazınca Çıkan Şarkı: İnstagram

 İsminin İlk 2 Harfini Yazınca Çıkan Şarkı: İnstagram
Okunuyor İsminin İlk 2 Harfini Yazınca Çıkan Şarkı: İnstagram

İnstagram uygulamasında İsminin ilk 2 harfini yazınca çıkan şarkı nasıl yapılır? merak ediyorsanız tüm detaylarıyla burada bulacak ve öğreneceksiniz. Sizde akıma kapılmak ve size nelerin çıkacağını bu sayede hemen öğrenin. Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarının başında gelen İnstagram ülkemizde de en çok kullanılan sosyal medya platformlarının başında gelmektedir. İnstagram uygulamasındaki özellikler ile bir çok akım yapılmaktadır. Son zamanlarda “İsminin İlk 2 Harfini Yazınca Çıkan Şarkı” olarak bilinen bu akımı İnstagram uygulamasında nasıl yapabileceğinizi merak ediyorsanız aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

İnstagram: İsminin İlk 2 Harfini Yazınca Çıkan Şarkı Nasıl Yapılır?

İnstagram platformu üzerinde hikaye olarak isminin ilk 2 harfini yazınca çıkan şarkı akımı milyonlara ulaştı. Dünya genelinde yapılan bu akım ülkemizde de milyonlarca kullanıcının katıldığı bir akımdır. Eğer sizde bunu yapmak istiyorsanız fakat nasıl yapıldığını bilmiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Konuyla ilgili kısa süre sonra bir video paylaşacağız. Bu sayede akıma nasıl katılabileceklerini bilmeyenler daha kolay bir şekilde öğrenecek ve hemen yapabilecekler.

İnstagram: İsminin İlk 2 Harfini Yazınca Çıkan Şarkı Nasıl Yapılır?
İnstagram: İsminin İlk 2 Harfini Yazınca Çıkan Şarkı Nasıl Yapılır?

İnstagram uygulamasına giriş yapınız. Daha sonrasında hikaye paylaşmak için bir fotoğraf veya video seçiniz. Ardından müzik ekleme özelliğini seçin ve arama yerine isminizin ilk 2 harfini yazın. Çıkan ilk şarkıya tıklayın ve hikayenize ekleyin. Artık bunu paylaşabilirsiniz. Bu sayede isminin ilk 2 harfini yazınca çıkan şarkı akımına sizde katılmış olacaksınız.

İsminin İlk 2 Harfini Yazınca Çıkan Şarkı Nedir?

İsminin ilk 2 harfini yazınca çıkan şarkı bir İnstagram akımıdır. Kullanıcılar hikaye bölümüne önce bir video veya fotoğraf eklerler. Daha sonra hikayeye müzik ekleme özelliğini kullanarak isminin ilk 2 harfini yazıp arattıklarında çıkan ilk şarkıyı seçerler. İsminin ilk 2 harfi bir biri ile aynı olan kişilerde dahi çıkan şarkılar değişiklik gösterebilmektedir. Sizin müzik zevkiniz ve algoritmanın karşınıza çıkaracağı şarkı ne olursa olsun bu akımda şansınızı ve kaderinizi temsil eder. Çeşitli sosyal medya platformlarında da bu akım yapılmaya devam edilmektedir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın