e
sv

İstanbul Esenler Domuz Bağı Cinayeti (Son Dakika) 2023

323 Okunma — 25 Mayıs 2023 16:39
İstanbul Esenler Domuz Bağı Cinayeti (Son Dakika) 2023
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İstanbul Esenler Domuz Bağı Cinayeti haberleri şuanda Türkiye’nin gündemine oturdu. Özellikle Siyasette de çok konuşulan Domuz Bağı söylemleri sonrasında böyle bir cinayetin yaşanması herkesin yönünü bu haberlere çekti. Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’un Esenler ilçesinde karşılaşılan bir cinayet vakasında öldürülen kişinin domuz bağı yöntemi denilen şekilde bağlanmış halde bulunması üzerine bir çok haber de yapılmaya başlandı. Haberleri özellikle sosyal medya platformlarında da görenler bu cinayetle ilgili araştırmalar yaparak haberin detaylarını öğrenmek istiyorlar.

İstanbul Esenler Domuz Bağı Cinayeti

İstanbul Esenler de korkunç bir cinayet haberi geldi. Domuz Bağı olarakda bilinen yöntemle kurbanı bağlayan kişiler daha sonrasında onu orada öldürmüşler. Bu durum şans eseri ortaya çıkıyor. İstanbul Esenler de bir apartman da yangın çıkmaya başladı. Bu yangının bildirilmesi üzerine söndürmek için olay yerine giden İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederken içerisinde bacakları ve ağzı bağlanmış bir cesetle karşılaşıyorlar. Bu durumun üzerine olayın haberlere taşınması ile herkesin gözü bu son dakika haberlerine yönelmeye başladı. Ülkemizde siyasi içeriklerde domuz bağı söylemlerinin çok artması sonrasında böyle bir cinayet haberinin görülmesi ile insanlar durumu araştırmaya başladı.

İstanbul Esenler Domuz Bağı Cinayeti (Son Dakika) 2023
İstanbul Esenler Domuz Bağı Cinayeti (Son Dakika) 2023

21:00’saatlerinde Esenler ilçesinde bulunan Kemer Mahallesinde ki 5 karlı bir apartmanın giriş katında yangın çıkmaya başladı. Mahalle sakinleri yangının söndürülmesi için itfaiye ekiplerine haber veriyorlar. Olay yerine en hızlı şekilde gelen İtfaiye erleri yangına müdahala ederken söndürme sırasında dairenin içerisinde eli ve ağzı bağlanmış “Domuz Bağı” denilen şekilde bir cesetle karşılaşıyorlar. Polis ekiplerinin de olaya müdahale etmesi üzerine durum hemen araştırılmaya başlandı.

Domuz Bağı ile Öldürülen Kişi Kim?

Ayakları ve ağzının iplerle bağlanarak öldürüldüğü görülen kişi 42 yaşında Pakistan uyruklu Muhammad T. K. olduğu tespit edildi. Domuz bağı olarakta bilinen bu yöntemle önce kurbanı bağlayıp sonra da korkunç cinayetin işlendiği düşünülmekte. Ülkede cinayeti işleyen kişiler aranmaya başlandı ve kısa sürede de yakalanacağı bilinmektedir.

Yangının çıkma sebebini öldürülen kişinin evraklarının elektrikli ısıtıcıya atıldığı ve bu durumdan da yangın çıktığı şuanda düşünülüyor. Polis hala olayla ilgili incelemeleri sürmektedir. İstanbul Esenler Domuz Bağı Cinayeti olarak da bilinen bu durumla ilgili son dakika gelişmelerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İstanbul Esenler Domuz Bağı Cinayeti (Son Dakika) 2023