Ivjjj.com – DİJİTAL PLATFORM

 Ivjjj.com – DİJİTAL PLATFORM
Okunuyor Ivjjj.com – DİJİTAL PLATFORM

Ivjjj.com alan adıyla Ali Biçim ve Mesut Can Tomay tarafından tasarlanan bir dijital platformu inceledik. Bilmeyenler için her detaya yer ayırıyoruz. Her gün binlerce kullanıcı çeşitli İnternet sitelerini araştırıyor ve bunlar hakkında bilgiler edinmek istiyorlar.

Bazı yabancı kaynaklı siteler de, kullanıcıların merak ettikleri ve araştırdıkları bu tür siteler hakkında inceleme hazırlıyor. Ali Biçim’in paylaştığı son video olan “24 SAATTE DİJİTAL PLATFORM KURDUK !! w/ Mesut Can Tomay” isimli videosunun bildirimi geldiği an hemen izledim. Videoda Mesut Can Tomay’ın Acun Ilıcalıyı canlandırdığı videolarında Ali Biçim’de Esat Yontuç’u canlandırıyor.

Yukarıda bahsettiğimiz yabancı kaynaklı bazı sitelerin incelemelerindeki olay Ivjjj.com içinde hazırlanmış. Videonun paylaşılmasının ardından bazı sözlüklerde eleştiriler geldiğini görüyorduk. Bu yabancı sitede tüm bunları ciddiye alarak Ivjjj.com incelemesinde bu yorumları kullanmış.

Ivjjj.com

Ivjjj.com, Ali Biçim ve Mesut Can Tomay’ın YouTube platformunda paylaştıkları bir videonun konusuydu. Aynı zamanda bununla ilgili gerçekten bir İnternet sitesi hazırlayarak videolarını daha kaliteli hale getirmişler. İlk defa Ivjjj.com için söylenenleri duyanlar çok ön yargılı yaklaşıyor. Fakat platform tamamen işin esprisinde. Yani bunu gerçekten Netflix veya EXXEN ile kıyaslamaya çalışanları görüp aldanmayın.

Site Türkçe karakterli bir alan adına sahip olduğu için “http://xn--vjjj-kza.com/” olarak da aratarak bulabilirsiniz. Bu tür yeni platformlara üye olmadan önce üyelik sözleşmelerini okumanızı öneriyoruz.

ıvjjj.com
ıvjjj.com

ivjjj.com olarak da alan adı satın alınmış durumda. Tabi’ki bu durumdan Ali Biçim ve Mesut Can Tomay’ın haberi var mı, yok mu bilmiyoruz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın