İzmir Korona Risk Haritası (Haftalık)

 İzmir Korona Risk Haritası (Haftalık)
Okunuyor İzmir Korona Risk Haritası (Haftalık)

İzmir Risk Haritası sayesinde haftalık yasak durumunu öğrenebilirsiniz. 2021 yılı boyunca korona riski renginizi buradan takip edebilme imkanınız bulunuyor. İzmir ili ve tüm ilçelerine ait Korona Virüsünü gösteren Risk Haritası verileri paylaşılmaktadır. Günlük olarak haftalık bilgiler sizlere buradan sunulacaktır. 2021 yılı boyunca her gün sizlere İzmir Risk Haritası olarak bilinen korona tablosunu sunacağız. Böylelikle İstanbul’da bulunan tüm ilçelerin de korona virüsünden ne derece etkilendiklerini ve hangi risk grubuna girdiklerini öğrenebileceksiniz.

İzmir Risk Haritası (Korona)

Korona virüsü hayatın her alanını etkilediği bu günlerde yeni alınan kararla artık yasaklar illerin risk durumlarına göre belirleniyor. İzmir Risk Haritası ile günlük ve haftalık olarak sokağa çıkma yasağının olup olmayacağını öğrenebileceğiz.

İzmir Risk Haritası
İzmir Risk Haritası

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan normalleşme adımlarıyla ilgili açıklamalarda illerin korona virüsü risk durumuna göre tedbirler alınacağı açıklandı. İzmir şuanda risk haritasında turuncu renkle gösterilmektedir. Bu yüzden cumartesi sokağa çıkma yasağı kalkmış durumda, fakat pazar günü sokağa çıkma yasağı uygulanacak. Aynı zamanda İzmir’da lokanta ve kafe gibi işletmeler de açılacak.

İzmir Korona Risk Haritası: 1 Mart 2021 (9. Hafta)

İzmir Risk Haritası Rengi: Turuncu

Risk Haritasındaki Renklerin Anlamları:

  • DÜŞÜK RİSKLİ İLLER: MAVİ
  • ORTA RİSKLİ İLLER: SARI
  • YÜKSEK RİSKLİ İLLER: TURUNCU
  • ÇOK YÜKSEK RİSKLİ İLLER: KIRMIZI


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
112 okunma
okunma3536
0 yorum