Jennie İnstagram Hesabı

Tam adıyla Jennie Kim, Güney Koreli bir grup olan BLACKPİNK ‘in ana rapçisidir. YG Entertainment tarafından oluşturulan bu grubun dünya üzerinde birçok fanı bulunmaktadır. Konumuzda bu grubun tanrıçası olarak görülen Jennie sahne adını kullanan Kim Jennie’nin Instagram hesabını paylaşacağız.

Jennie İnstagram

Jennie İnstagram Hesabı olarak paylaştığımız gerçek adres sayesinde hesabına ulaşabilirsiniz. Güncellenecek ve değişecek olan hesap bilgilerini paylaşmaya devam edeceğiz.

Jennie İnstagram
Jennie İnstagram

Jennie İnstagram profili ile ilgili düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Hakkında merak edilen soruları cevaplamaya devam ediyoruz.

Reklam Alanı

BLACKPINK Jennie Kimdir?

Jennie Kim 2016 yılında kurulan BLACKPINK grubunun merkez üyesi, ana rapçisi, lider vokalisti, tanrıçası, tasarımcısı ve söz yazarıdır.

Jennie Kim ‘in Hayatı : Seul’da dünyaya geldikten sonra henüz 9 yaşındayken ailesi tarafından eğitimi için Yeni Zelanda’ya gönderilmiştir. 2010’da Güney Kore ‘ye döndü ve YG Entertainment elemelerine girdi ve başarılı bir şekilde geçti. Stajyerlik dönemi bittiğinde birkaç şarkı seslendirdi ve en son sesini BLACKPINK grubuyla duyurdu.

Jennie Kaç Yaşındadır?

Jennie Kim 16 Ocak 1996’da Güney Kore’nin Seul şehrinde dünyaya gelmiştir. 24 yaşındadır (2020).

Reklam Alanı

Jennie Kim’in Sevgilisi Kimdir?

Jennie Kim 2019 yılının başında Kai ile ilişkisi olduğunu onayladı. Ancak bu ilişkinin bittiğini yaklaşık bir ay sonra YG Entertainment duyurdu.

Jennie BLACKPINK Instagram hesabı nedir?

Jennie Instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve 32.7 milyon takipçisi bulunmaktadır. Jennie’nin resmi Instagram Hesabı ” jennierubyjane” dir

70
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.