John Wick 4 Google Drive (2023)

 John Wick 4 Google Drive (2023)
Okunuyor John Wick 4 Google Drive (2023)

John Wick 4 Google Drive üzerinden izle ile izlemek veya indir ile cihazlarına indirmek isteyenler için çok önemli olan ciddi uyarılarda bulunacağız. John Wick 4 Filmini izlemek isteyen halkımız evden çıkmadığı bu günleri değerlendirmek için vakit geçirebilecekleri şeyler arıyorlar. Ülkemizdeki en kaliteli komedi film serisinin son filmi olan John Wick 4 Google Drive üzerinden ücretsiz ve full şekilde kaliteli olarak izlemeyi düşünenler çok büyük bir yanılgının içerisindeler.

Google Drive üzerinden paylaşılan John Wick 4 1, 2 ve 3, gibi film serilerinin hiç biri yasal değildir. Filmin yayın haklarını elinde bulunduran kuruluşlar üzerinden izlemeniz gerekiyor. Bu tarz dosya paylaşım sitelerine yüklenen illegal içeriklerin cezası çok büyük. Takipçilerimiz daha önce bu filmin yasa dışı yollarla yayınlayanlar hakkında bir araştırma yapmamızı istemişlerdi.

John Wick 4 Google Drive

John Wick 4 Google Drive üzerinden İzleme ve İndirme başlığıyla tüm kullanıcıları uyarmayı hedefliyoruz. Buradan filmi indirme dememizin sebebi film sanarak indirdiğiniz dosyalar içerisinde zararlı yazılımlar olabileceğinden kaynaklanıyor. Yani cihazınıza Google Drive üzerinden John Wick 4 yüklediğinizi düşünürken belkide tüm kişisel bilgilerinizi çalacak bir virüs indirmiş olabilirsiniz.

John Wick 4 Google Drive (2023)
John Wick 4 Google Drive (2023)

Ünlü arama motorunun sunduğu bulut servisini bu tür işlerde kullananlar suç işlediklerini bilmeleri gerekiyor. John Wick 4 Filminin yayın haklarının elinde bulunduğu kuruluşlardan sorunsuz, kaliteli ve güvenli bir şekilde filmi izleyebilirsiniz.

John Wick 4 Google Drive İzlemeden Önce Konusunu Öğrenin

John Wick 4, 2023 yılında vizyona giren Amerikan yapımı neo-noir aksiyon-gerilim filmidir. 2019’daki John Wick 3: Parabellum’un doğrudan devamı ve John Wick serisinin dördüncü filmidir. Başrolde Keanu Reeves, John Wick karakterini canlandırıyor ve Donnie Yen, Bill Skarsgård, Laurence Fishburne, Hiroyuki Sanada, Shamier Anderson, Lance Reddick, Rina Sawayama, Scott Adkins ve Ian McShane gibi oyuncular eşlik ediyor. Film başlangıçta 21 Mayıs 2021’de gösterime girecekti, ancak COVID-19 salgını nedeniyle ertelendi. Prömiyeri 6 Mart 2023’te Londra’daki Odeon Luxe Leicester Square’de yapıldı ve 24 Mart 2023’te Amerika Birleşik Devletleri’nde gösterime girdi. Filmde John Wick, Yüksek Masa’ya karşı intikamını almak için yeraltında saklanan Bowery King ile birlikte çalışıyor.

Köpeğinin öldürülmesi üzerine yeniden yeraltı dünyasına karışan eski bir suikastçi olan John Wick’in yüksek tansiyonlu maceraları hız kesmeden devam ediyor. Suikastçinin tekrardan peşine takılan katillerle mücadelesini izleyeceğimiz devam filminde, mutlu bir son beklemenin büyük bir hata olacağı söylentiler arasında.

Ancak özgürlüğünü kazanmadan önce, dünyanın dört bir yanında güçlü ittifaklara sahip yeni bir düşmanla ve eski dostları düşmana çeviren güçlerle yüzleşmek zorunda kalıyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL