e
sv

Johnny Trigger Para Hilesi

1154 Okunma — 29 Aralık 2019 22:49
Johnny Trigger Para Hilesi
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Johnny Trigger adındaki bu zorlu mobil oyun aynı zamanda Android platformunun en popülerleri arasında yer alıyor, para hilesi yapmak için bu yazıyı okuyun ve sonra tekrar düşünün.

Johnny Trigger para hilesi gibi çeşitli hileleri kullanabilmeniz için çoğu yerli siteler size APK dosyalarını indirmeniz gerektiğini söylüyorlar. Bu tür oyunlardan zevk almamızı sağlayan en büyük etken oyunun hikayesi, oynanışı veya grafikleri değil. Johnny Trigger gibi oyunlardan zevk almamızı sağlayan zor ve heyecanlı olması, o yüzden bu tür oyunlarda para hilesi veya çeşitli hileleri kullanmadan önce bir kere daha düşünmeniz gerekiyor.

SayGames tarafından yapılan bu mobil oyun kısa sürede Android uygulama mağazasında lider olmayı başardı. Tabi’ki böyle oyunlar sık sık liderliğe çıkıyor ve düşüyorlar fakat oyuncularının çok olduğu gerçeğini unutmayalım. Son zamanlarda yaptıkları başarılı güncellemeler ile tam bir oyuncu dostu olmayı başardılar.

Johnny Trigger para hilesi yapmak isteyen oyuncular karakterlerini ve silahlarını güçlendirip görevleri daha kolay şekilde yapmak istiyorlar. Fakat daha öncede söylediğimiz gibi bu oyunlarda hile kullanarak hiç bir zevk alamazsınız.

Johnny Trigger Para Hilesi (Detaylar)

Johnny Trigger Para Hilesi
Johnny Trigger Para Hilesi

Johnny Trigger Para Hilesi kullanmak isteyen oyuncuları önceden uyarmak adına bir içerik hazırladık. Burada yazılan her yazı sizi uyarmak adına yazılmıştır ve lütfen ciddiye alın. Çoğu oyunda çeşitli hile vaatleri ile oyuncuları kandırarak cihazlarına APK dosyaları diyerek zararlı yazılımlar indirtiyor.

Yukarıdaki bağlantı ile Johnny Trigger Para Hilesi adı altında piyasaya sunulan APK yerine tam bağlantıya gitmiş olacaksınız. Oyunu böyle oynamak sizin için daha güvenli ve keyifli olacağını unutmayın. Sorularınızı aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Johnny Trigger Para Hilesi