K350 Yerli Otomobilin Tüm Fotoğrafları

K350 Yerli Otomobilin Tüm Fotoğrafları

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan K350 Yerli Otomobil fotoğrafları arasına yenileri daha eklendi. Sizler için yerli arabamızın görüntülerini bir araya getirdik.

TV100 Kanalının yaptığı çok önemli haberle yerli otomobil k350 aracına ait hiç bir yerde yayınlanmayan fotoğrafları görmüş olduk. Sanayi ve Teknoloji bakanımız Mustafa Varank resmi twitter hesabından paylaştığı yerli otomobil fotoğraflarında ne yazık’ki yeni aracı göremiyordur. Sanki oğluna bir araba almış baba gibi aracı göstermek için yaptıkları naz tv100 haberi ile son buldu.

Yerli aracımızın haberlerini zar zor öğrenebildiğimiz sosyal medya hesaplarında paylaştıkları bir fotoğrafta Türkiye Otomobil Girişimi Grubunda’ki iş adamları’da yer alıyordu.

TV100 Yerli Otomobil (K350) Özel Fotoğrafları

Henüz resmi olarak tanıtılmayan yerli otomobil, k350 herkesin merak konusuydu fakat tv100 kanalı halkın sesine kulak verdi. Tam bir Türk usulü olarak her şeyi içerisinde barındıran arabanın kalitesi gerçekten tüm dünyayı sarsacak gibi görünüyor. Eğer doğru bir pazarlama stratejisi uygularsak dünya pazarlarında yavaş yavaş adımızdan söz ettirmeye başlarız.

Yerli otomobilimiz K350 elektrikli bir arabadır. Aynı zamanda tek şarj ile 500 km yol gidebileceği söylentileri’de fazlalaştı. 2020 Yılında satın alabileceğimiz yerli arabamızın 4×4 ve 4×2 gibi versiyonları olacak. Fiyatı konusunda henüz daha net bir açıklama yapılmadı. Takipte Kalın.

6
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.