KADES Uygulaması İndir [APK]

KADES Uygulaması İndir [APK]

KADES Uygulaması İndir ile APK sürümünü cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Emniyet Genel Müdürlüğü – EGM tarafından geliştirilen uygulamaya destek olabilirsiniz. Kadına şiddet olaylarının tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yükseldiği bu dönemlerde böyle bir uygulama çok güzel düşünülmüş. Bakan Soylu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda uygulamanın 1 milyon indirmeye ulaşmasını hedefledi. Bu doğrultuda tüm vatandaşlarımızın EGM tarafından geliştirilen KADES APK İndir ile uygulamayı cihazlarınıza yükleyerek 5 tam puan vermenizi rica ediyoruz.

KADES APK İndir

KADES APK İndir ile uygulamayı uygulama mağazsında indirmekte problem yaşayanlar için resmi adreslere yönlendireceğiz. Elimizden geldiğince destek olmak adına Android cihaz kullanıcılarını KADES Uygulaması APK İndir konusunda teşvik etmeye çalışıyoruz.

KADES APK İndir
KADES APK İndir

Yurt dışı bazı yabancı kaynaklar KADES APK İndir adı altında içerikler oluşturmaya başladılar. Bu illegal dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar bulunuyor. Başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgileriniz çalınabilir. Böyle bir tehlikeyle karşılaşmamak için KADES APK dosyalarını uygulama mağazası üzerinden indirmenizi öneriyoruz.

KADES Uygulaması Nedir?

KADES Uygulaması, Android ve İOS işletim sistemli mobil akıllı cihazlarda çalışabilen Kadın Acil Yardım İhbar Uygulamasıdır. Emniyet Genel Müdürlüğü – EGM tarafından geliştirilen KADES APK 1 milyon indirilme barajına yaklaşmıştır. Uygulama mağazalarında Yaşam Tarzı kategorisiyle yayınlanmaktadır.

16
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.