Kafa Topu 2 Çekiliş (2021)

 Kafa Topu 2 Çekiliş (2021)
Okunuyor Kafa Topu 2 Çekiliş (2021)

Kafa Topu 2 Çekiliş sistemleri arayanlar için tarafımızca düzenlenen ve resmi düzenlenen tüm çekilişleri bir araya getiriyoruz. 2021 yılında elmas kazanmak isteyen oyuncular için bedava ödüller kazanmanızı sağlayacağız. Android ve İOS işletim sistemli mobil akıllı telefonların uygulama mağazalarında popüler olan bir oyundan bahsediyoruz. Kafa Topu 2 içerisinde daha fazla özellik gücü ve görüntü satın alabilmeniz için elmas kazanmanız gerekmektedir. Verdiğimiz çekilişlere katılırken katılım şartlarını yerine getirdiğinizden emin olun. 2021 yılı boyunca düzenlenecek olan yeni Kafa Topu 2 çekilişlerinden de bahsetmeye devam edeceğiz.

Kafa Topu 2 Çekilişleri 2021

Kafa Topu 2 ile ilgili düzenlenecek olan 2021 yılındaki tüm çekilişleri buradan sizlere sunacağız. Bedava elmas kazanmanız için büyük şansları buradan yakalayabileceksiniz. Kazandığınız ödülleri oyun içerisinde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Aynı zamanda sormak istediğiniz tüm sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Her ay güncel olarak düzenlenecek olan tüm çekilişleri aşağıda listelenmiş olacak. Kafa Topu 2 çekilişi sayesinde her ay yüzlerce oyuncuyu sevindirmeyi hedefliyoruz. Ayrıca farklı organizasyonlarca düzenlenecek olan çekilişleri de yine buradan sizlere sunacağız.

Oyun içerisindeki özel öğelerin sahibi olabilmeniz için bu içeriğimize muhakkak göz atabilirsiniz. Aynı zamanda yazımıza yorum yaparak ve paylaşarak da çekilişlerden kazanabileceğiniz ödülleri arttırabilirsiniz. Kafa Topu 2 Çekilişine katılmak için aşağıdaki adımları uyguladığınızdan emin olun.

  • Yazıyı Paylaş (Kontrol Edilecek)
  • Yorum Yap (Mail Adresi Doğru Olsun)
Kafa Topu 2 Çekilişleri 2021
Kafa Topu 2 Çekilişleri 2021

Basit katılım koşullarını yerine getirmeyenler veya eksik getirenler çekilişlerden kazandıkları ödülleri alamazlar. Tüm çekilişiler için geçerlidir.

Kafa Topu 2 Bedava Elmas 2021 Haziran Çekilişi

Kafa Topu 2 oyununda bedava elmas kazanmak isteyenler için düzenlenen çekiliş 2021 Haziran ayı için geçerlidir. Yukarıda verilen gelen çekiliş kurallarını yerine getirerek listeye adınızı yazdırın. Adınız listeye eklendiğinde yorumunuza yanıt verilecektir. Listede yer alan oyuncular belirli sayıya ulaştıktan sonra güncel olarak hediyeleri sırayla gönderilecek. Bunun için yazımızı ziyaret etmeyi ve mail adreslerinizi kontrol etmeyi unutmayınız. Yorum yaptığınız mail adresi üzerinden çekilişi kazanmanız ve sıranın size gelmesi halinde elmas kodları iletilecektir. Bu kodları oyun içerisinde dönüştürerek ödüllerinizi hesabınıza aktarabileceksiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın