Kafa Topu 2 Hesap Kurtarma

 Kafa Topu 2 Hesap Kurtarma
Okunuyor Kafa Topu 2 Hesap Kurtarma

Kafa Topu 2 Hesap Kurtarma sayesinde ban yiyen, askıya alınan veya erişemediğiniz hesaplarınıza tekrar kavuşabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızla ilgili bilgileri detaylı bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz. Bilindiği gibi Kafa Topu 2 oyununda yer alan hesaplarınız oldukça değerlidir bir hesabı sıfırdan kasmak yerine eski bir haftalık hesabınızla oyuna devam etmek dahi sizi daha ileri taşıyacaktır. Bu sebeple kaybettiğiniz hesaplar iyi olmasa dahi onları tekrar kurtarmak ve Kafa Topu 2 oynamaya devam etmek mantıklı. Konuyla ilgili başka merak ettiğiniz sorular varsa onları da cevaplayacağız.

Günümüzde futbol sevmeyen hemen hemen yok denecek kadar az. Klasik gerçekçi futbol oyunlarından sıkılanlar için daha fazla aksiyon dolu mücadelelerin olduğu bu oyunu Ercan Taner’in sunumuyla oynayabilirsiniz. Çevrim içi oyuncularla gireceğiniz mücadelelerde karşılaşmaları kazanmak için doğru strateji uygulamanız gerekiyor. Her ne kadar basit mantık gibi görünse de yetenek de çok ön planda durmaktadır. Bilmeyenler için Kafa Topu 2 oyununda biraz bahsetmek istedik. Hesap kurtarma işlemleri için neler yapmanız gerektiğini aşağıda anlatıyoruz.

Kafa Topu 2 Hesap Kurtarma Nasıl Yapılır?

İOS ve Android işletim sistemli mobil akıllı cihazlarınızın uygulama mağazalarından indirebileceğiniz Spor kategorisindeki Kafa Topu 2 isimli oyunda hesap kurtarma nasıl yapılır? anlattık. Eğer hesabınız ban yediyse, çalındıysa veya şifresini unuttuysanız tekrar o hesapla oynayabilmeniz için kurtarmanız gerekmektedir. Erişemediğiniz bu hesaplarınıza tekrar girerek bıraktığınız yerden devam edebilmenizi sağlayacak hesap kurtarmayla ilgili detaylar aşağıda anlatıldı.

Kafa Topu 2 Hesap Kurtarma
Kafa Topu 2 Hesap Kurtarma

Öncelikle oyuna girdiğiniz zaman hesap girişi yapma kısmına gelin. Orada Kullanıcı Adımı unuttum veya Şifremi unuttum işaretlerini seçin. Genellikle buraya kayıt olurken gmail adresinizle kayıt olmuş olma ihtimaliniz çok yüksektir. Daha sonrasında bu işlemi yaptığınızda sizden hesabınıza ait mail adresini soracak. Doğru yazmanız gerekiyor, ardından mail adresinize bir e posta gelecek orada yeni şifrenizi öğreneceksiniz.

Eğer daha önce kaydolduğunuz mail adresinizi hatırlamıyorsanız hesabınızı kurtarmanız imkansıza yakındır. Bunun için öncelikle hesabınızı oluşturduğunuz mail adresinizi hatırlamanız gerekiyor. Aksi halde şifre değiştirme veya kullanıcı adı bulma gibi bir imkanınız olmayacaktır.

Kafa Topu 2 Eski Hesap Kurtarma

Kafa Topu 2 oyununda eski bir hesabınız varsa ve Hesap Kurtarma ile ona tekrar ulaşıp girmek istiyorsanız yine yapmanız gerekenler yukarıda anlattıklarımız ile aynı. Hesabınız eski olsa dahi kayıt olurken hangi mail adresini girdiğiniz önemlidir. Genellikle mobil cihazlardan oynarken o zaman Play Store hesabınızdaki gmail adresi ile otomatik kayıt işlemi yapılmaktaydı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın