Kayseri Park Çekiliş Sonuçları (2022)

 Kayseri Park Çekiliş Sonuçları (2022)
Okunuyor Kayseri Park Çekiliş Sonuçları (2022)

Kayseri Park Çekiliş Sonuçları sorularını 2022 yılı için cevaplıyoruz. Arabayı kazanmak için dondurmadan çıkan şifreyi nereye göndereceğinizi anlatıyoruz. Reklamlarda sürekli görmeye alıştığımız Kayseri Park Çekiliş Sonuçları tarafından düzenlenen hediye çekilişinde 2 kişiye Şanslı Çekiliş Sonuçları hediye edileceği söyleniyor. Eğer sizde bu hediye çekilişine katılıp arabayı kazanmak istiyorsanız fakat Kayseri Park Çekiliş Sonuçları bilmiyorsanız doğru yere geldiniz.

Kayseri Park Çekiliş Sonuçları

Kayseri Park Çekiliş Sonuçları, 2022 yılında Kayseri Park Çekiliş Sonuçları arabasını kazanmak isteyenler için anlatılıyor. Kayseri Park Çekiliş Sonuçları yediğiniz zaman çubuğundan çıkan kod bu çekilişe katılmanız için gereken şifre oluyor.

Kayseri Park Çekiliş Sonuçları (2022)
Kayseri Park Çekiliş Sonuçları (2022)

Yukarıdaki bağlantı ile gireceğiniz resmi sayfadaki formu doldurun. Sonrasında sahip olduğunuz Kayseri Park Çekiliş Sonuçları şifreleri ile çekilişe katılım sağlayabilirsiniz. Kayseri Park Çekiliş Sonuçları için merak ettiğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

Kayseri Park Çekiliş Sonuçları şeklinde şikayetler 2022 yılında çok artmaya başladı. Çekilişe katılmak için dondurmanın çubuğundan çıkan şifreyi girenler “Kayseri Park Çekiliş Sonuçları” yazısıyla karşılaşıyor.

Kayseri Park Çekiliş Sonuçları

Yukarıdaki iletişim numarasını arayarak yaşadığınız sorunu söylediğiniz zaman sorununuzu çözeceklerdir.

Kayseri Park Çekiliş Nedir?

KAYSERİ PARK, KAZANÇLI ALIŞVERİŞİN KALBİ

Kapılarını 2006 yılında açan Orta Anadolu’nun en gözde Alışveriş ve Yaşam Merkezi Kayseri Park, açıldığı günden bu yana Kayserilileri alışveriş, eğlence ve kültür aktiviteleriyle buluşturuyor. Sunduğu farklı alternatiflerle tam bir ‘yaşam merkezi’ olan Kayseri Park, marka karması içinde ünlü Türk ve Dünya markalarını barındırıyor.

Artaş İnşaat grubu yatırımlarından biri olan Kayseri Park, 64.000 metrekarelik toplam kapalı alan içerisinde 27.000 metrekare kiralanabilir alan ile; her tarza, her yaşa ve beğeniye hitap edebilen Decathlon,Teknosa,Vakko, Mango, Nike,Matmazel, Lc Waikiki, Abdullah Kiğılı, Starbucks Coffee gibi ulusal ve uluslar arası 130 mağaza ile hizmet veriyor. Yaklaşık 1000 kişiye istihdam sağlayan Kayseri Park, aylık ortalama 650.000 ziyaretçi ağırlıyor. Kayseri Park’ın 2000 araç kapasiteli otoparkı ücretsiz olarak hizmet veriyor.

Kayseri’de sosyal yaşamın bir numaralı adresi olan Kayseri Park’ta, işletmeciliği Mars Group’a bağlı PARiBU CINEVERSE Sinemaları hizmet veriyor. 9 salonlu, 1340 koltuk kapasiteli ,tam donanımlı, ileri teknolojisiyle vizyon filmlerini maksimum konforda sunan PARiBU CINEVERSE Sinemaları, özellikle hafta sonları Kayserililer için önemli eğlence alternatifi olarak öne çıkıyor. Kayseri Park fast food katındaki iç oturum alanları ve terası ile Türk ve Dünya mutfaklarından seçme lezzetler sunarak her gün yüzlerce kişiyi ağırlıyor.

Kayseri Park’ta ziyaretçiler için her şey düşünülmüş. Bebek odasından, engelli ve yaşlılar için tekerlekli sandalyeye ve bebek arabasına kadar her türlü hizmetin bulunduğu Kayseri Park’ta, ziyaretçiler tüm günlerini neşe ve keyif içinde geçiriyor.

En iyi hizmet misyonunu üstlenen Kayseri Park, ziyaretçilerinin rahatı ve mutluluğu için çalışıyor. Kayseri Park yenilikçi ve ilerici bakış açısıyla yoluna devam ediyor. Uluslar arası kalite ve standartlarda faaliyetler gerçekleştirmeyi kendine öncelikle hedef edinen Kayseri Park, 4. yılında 10 milyon $’lık ve 9. yılında da 4,5 milyon $’lık yenileme çalışması gerçekleştirdi.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL