e
sv

Kelime Savaşı APK ne işe yarar?

1123 Okunma — 15 Ekim 2019 13:13
Kelime Savaşı APK ne işe yarar?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kelime Savaşı – Mynet APK, sürümü ne işe yarar ve nedir oyunun kısa inceleme yazısıyla birlikte anlatıyoruz. Güncel APK sürümleri ile Kelime Savaşı oynayan oyuncular neden bunu tercih ettiklerini veya etmemeniz gerektiğini anlatıyoruz.

Öncelikle bilmeniz gerekenler arasında APK sürümleri içerisinde Kelime Savaşı Hile kullanımı mevcut değildir. Oyun içerisinde hile kullanımını kesinlikle tavsiye etmiyoruz fakat yapabileceğiniz bazı stratejiler ve taktikler bulunuyor. Cevapları arama motorları ile bulmak veya son saniye verilen cevaplar ile rakibi yanıltmak bunlardan bir kaç tanesi. Daha önceki konularımızda arkadaş ekleme ve hile gibi konuları sizlere anlatmıştık.

Mynet’in çıkardığı Kelime Savaşı oyununa benzer bazı mobil oyunlarda çıkmaya başladı bu oyunlar bize yeni şeyler öğretmekten ziyade bizim bilgilerimizi sınamak ve başka insanlarla bu bilgi birikimini eğlenceli bir şekilde yarıştırmayı hedefliyor. APK sürümleri genellikle telefonları uymayan veya çeşitli nedenler dolayısıyla oyunu indiremeyen kullanıcıların bir numaralı tercihleri arasında.

Kelime Savaşı APK sürümleri içerisinde enerji, para veya cevap hilesi olduğunu söyleyen sitelere kesinlikle güvenmeyin oyun Facebook üzerinden oynandığı için bu tür sürümlere hile entegre etmek çok zor.

Kelime Savaşı – Mynet APK

Kelime Savaşı Mynet oyununu telefonlarına yükleme sorunu yaşayanlar veya oyunu Emulator aracılığıyla bilgisayarları üzerinden oynamak isteyenler için güncel APK sürümleriyle bu tür şeyler paylaşan çoğu sitede yer alıyor.

Oyunu Android cihazlarınıza uygulama marketi üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Kelime Savaşı Mynet oyununu oynayabilmeniz için İnternet verisi olması gerekiyor çünkü oyun çevrim içi rakiplerle oynanmaktadır. APK sürümleri ile oyunu güncel ve sorunsuz bir şekilde indirip kurabilirsiniz. Giriş yaparken Misafir veya Üye girişi gibi seçenekler size sunulacak.

Kelime Savaşı APK
Kelime Savaşı APK

Kelime Savaşı Mynet APK, yazımız içerisinde sizlerin merak ettiği soruları cevapladık. Eğer sormak istediğiniz sorular varsa yorum olarak yazabilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kelime Savaşı APK ne işe yarar?