Kenan İmirzalıoğlu İnstagram Hesabı

 Kenan İmirzalıoğlu İnstagram Hesabı
Okunuyor Kenan İmirzalıoğlu İnstagram Hesabı

Kenan İmirzalıoğlu İnstagram Hesabı üzerinden paylaşımların takip edebilirsiniz. Herkesten gizlediği resmi hesaba ait güncel bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Başarılı aktör Kenan İmirzalıoğlu şu sıralar hamile eşi Sinem Kobal ile ilgileniyor. Bir süredir uzun soluklu bir projede yer almadı. Her ünlü gibi Kenan İmirzalıoğlu’nun İnstagram hesabı da arananlar arasında.

Kenan İmirzalıoğlu İstagram

Kenan İmirzalıoğlu İnstagram Adresine ait bilgiler. Ülkemizdeki ünlüler tanınmışlık larını ve ününü genelde paraya dökmek için İnstagram hesabı kullanıyor. Gerçekten reklam ve pr çalışmaları sonucu kazanan paralar dudak uçuklatıcı. Ortalama 12 milyon hesabı olan bir kullanıcının bir storysinin ücreti 10.000 TL den başlıyor. Ve tabii ki ünlüler de bu özelliklerini kullanıyor.

Kenan İmirzalıoğlu İstagram
Kenan İmirzalıoğlu İstagram

Her ne kadar para peşinde olan ve sosyal medyada sürekli olarak paylaşımlarda bulunarak aktif olan ünlülerin aksine sosyal medya hesabı kullanmayan ünlüler de var. Sürekli görmek istediğimiz yüzlerin sosyal medya hesabı kullanmaması bizi meraklandırıyor. Kenan İmirzalıoğlu İnstagram hesabına ait bilgiler eklenmeye devam edilecek.

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir?

Kenan İmirzalıoğlu
Kenan İmirzalıoğlu

Kenan İmirzalıoğlu Ankara Üçem’de 18 haziran 1974’te dünyaya geldi. 46 yaşında olan aktörün boyu 1.91 m. En çok bilinen projeleri Eşkıya, Ezel, Ejder Kapanı, Deli Yürek, Kabadayı’ dır
Şu sıralar adını evliliğinden ve doğacak çocuğundan dolayı eşi Sinem Kobal ile birlikte sürekli duymaktayız. Mutlu evliliği ve cana yakın pozları eşi Sinem kobal’ın hesabından izlemekteyiz.

Kenan İmirzalıoğlu’nun Eşi Kimdir?

Kenan İmirzalıoğlu’nun eşi 2016 yılında dünya evine girdiği Sinem Kobal’ dır. Sinem Kobal lise adını Küçük Sırlar, Selena, Romantik komedi gibi işlerle duyuran başarılı bir oyuncudur. 14 Ağustos 1987 doğumlu olan Sinem Kobal 33 yaşındadır.
Hamileliğin son haftalarında olan Sinem Kobal’ın kız çocuğu olacağı söyleniyor.

İşte Kenan İmirzalıoğlu da gizemi ve kendi içinde yaşamayı seçen ünlülerden. Evet Kenan İmirzalıoğlu İnstagram hesabı kullanmıyor. 🙂


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın