Kendine Müzisyen – Yengen İndir (MP3) Sözleri

 Kendine Müzisyen – Yengen İndir (MP3) Sözleri
Okunuyor Kendine Müzisyen – Yengen İndir (MP3) Sözleri

Kendine Müzisyen – Yengen İndir ile şarkıyı MP3 olarak cihazlarınıza kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda şarkının sözleri gibi bilgiler de burada paylaşıldı. Ali Biçim ve Mesut Can Tomay’ın YouTube kanalına konuk olan Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) Ali Biçimin içeriğinde 1 günde rock şarkısı yapmak için kolları sıvadılar. Şarkının sözlerini Ali Ablamız ve Çocuk Yıldız Mesut Can Tomay yazarken şarkıyıda sakallı ablamız Kendine Müzisyen seslendirdi. Kendine Müzisyen Yengen MP3 İndir ile şarkıyı telefonlarınıza yükleyebilirsiniz. Yakında Spotify üzerinden de dinleyeceğimizi düşündüğüm yengen şarkısı şuanda TikTok videolarına konu oldu bile.

Kendine Müzisyen Yengen MP3 İndir

Kendine Müzisyen Yengen MP3 İndir son zamanlarda en fazla aratılan şarkıların başında geliyor. Rakun olarak tanınsa da Kendine Müzisyen lakabıyla anılan Kemal Can Parlak abimizi en başından beri severek takip ediyoruz. Mizah anlayışı ve samimiyeti ile bizi her daim kendini seyrettirmeyi başaran Kendine Müzisyen şimdide çıkardığı Yengen isimli şarkıyla hayran bıraktı.

Kendine Müzisyen Yengen MP3 İndir
Kendine Müzisyen Yengen MP3 İndir

Ali Biçim ve Mesut Can Tomay her ne kadar şarkının yapımı sırasında eğlenseler de Kendine Müzisyen Yengen İndir ile aratılması bu işin kalitesini gösteriyor. Artık YouTube platformunda çekilen içeriklerin de kalitelerinin çok fazla arttığını hissetmek yerine görmeye başladık. Kendine Müzisyen Yengen İndir genellikle TİkTok üzerinden video çekecek olanların tercih ettiği bir seçim. Şarkıyı kesinlikle illegal yollardan indirmeyin. Yakında Spotify gibi mecralara geçince bu saygı değer insanlara haklarını veririz.

Kendine Müzisyen Yengen İndirmeden Dinle

Kendine Müzisyen Yengen (İndir) Şarkı Sözleri

Kendine Müzisyen Yengen İndir ile yükleyin veya yüklemeyin bu anlam dolu şarkının sözleri bir muazzam.

Kemal arama artık beni
Ne alaka ya?
Ben ne yaptım kiss sana
Amacım kötü değildisss
Beni yanlış anladınsss
Üzerime çok geldinssss

Ooo yarım bana
Bugün bana yarın sana

Her yerden silmişsin
Birde burdan engelle
Çokta umrumda sanma
Karnım doyar yengenle

Kayboldu sanki resmin
Konuşmayı da kestin
Story atmışsın ama biraz geç sildin

Her yerden silmişsin
Birde burdan engelle
Çokta umrumda sanma
Karnım doyar yengenle


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın