Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları 2021

 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları 2021
Okunuyor Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları 2021

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları 2021 yılı boyunca buradan sizlerle paylaşılacak ve sürekli güncel tutulacaktır. Ülkemizin en popüler ve en eski ödüllü bilgi yarışmaları arasında yer alan yarışmada yarışmacı olmak için başvuru yapmanız ve ardından açıklanan sonuçlarda yer almanız gerekiyor. Siber Star platformu olarak bu değerli yarışmada yarışmak isteyen yarışmacılara “Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları” adı altında mutlu haberleri paylaşmaya çalışıyoruz. Her ay yapılan başvuruların ardından bir eleme ve uygun gördükleri başvuru yapan yarışmacıları açıkladıkları bir sonuçlar listesi bulunmaktadır. Kim Milyonlar Olmak İster yarışmasına başvurduysanız ve sonuçları nereden görebileceğinizi bilmiyorsanız burası tam size göre. Verilen bağlantılar aracılığıyla güncel olan başvuru sonuçlarına erişebileceksiniz.

Kim Milyoner Olmak İster?, 2 Ağustos 2011 tarihinden beri Atv’de yayımlanan Türk yarışma programı. Günümüzde Kenan İmirzalıoğlu tarafından sunulmaktadır. Kim Milyoner Olmak İster?, Cuma akşamları saat 20.00’de Atv’de yayımlanmaktadır. Eğer siz de bu eşsiz programda yarışmacı olarak katılmak ve genel kültür bilgilerinizle para ödülü kazanmak istiyorsanız başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru yaptıktan sonra ise Bu sayfa üzerinden 2021 yılındaki sonuçları takip edebilirsiniz. Konuyla ilgili merak ettiğiniz veya sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabiliyorsunuz. Tüm sorularınız en kısa sürede cevaplanacaktır.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına başvuruda bulunanlar “Başvuru Sonuçları” için paylaşılan güncel isim listesi bilgilerine aşağıdan erişebilecekler. Kendi veya bir başkası yerine başvuruda bulunduğunuz zaman açıklanan liste aşağıda yer almaktadır. Bu sayede başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını öğrenebilecek ve yarışmaya katılma konusunda adımlar atabileceksiniz. Eğer başvuru sonuçlarında adınız yer almıyorsa tekrar bir başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Bir kere kabul edilmemeniz bir daha kabul edilmeyeceğiniz anlamına gelmiyor.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları
Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

Yarışmanın sunucusu Kenan Işık’ın 21 Mart 2014 tarihinde beyin kanaması geçirmesi ve programı sunamayacak olması nedeniyle, sezon sonuna kadar sırasıyla birçok ünlü dostu tarafından sunulmuştur. Daha sonra Selçuk Yöntem, 3 yıl programın sunuculuğunu üstlenmiştir. 2017 yılının Şubat ayından 2019 yılının Haziran ayına kadar Murat Yıldırım programın sunuculuğunu yapmıştır. 5 Ekim 2019 tarihinden itibaren Kenan İmirzalıoğlu programın sunuculuğunu yapmaktadır.

Eğer adınız yukarıdaki butona tıkladıktan sonra çıkıyorsa yarışmaya kabul edildiniz demektir. Başvuru sonuçlarında adı çıkan ve yarışmaya katılmaya hak kazananlar için yarışmaya hakkında basit ipuçları ve kuralları anlatacağız. Bu sayede yarışmaya katılmadan aklınızdaki soru işaretlerini de gidermiş olacaksınız.

Bilgi: Eski yarışmanın en büyük ödülü olan 500.000 TL’yi alabilen olmamışken, şu anki büyük ödül olan 1 milyon TL’yi Arda Ayten adlı yarışmacı kazanmıştır.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçlarında Adım Çıktı Ama Yarışmanın Kurallarını Bilmiyorum?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan bir çok yarışması kendi çevresi tarafından bilgisi olmadan kayıt edilmektedir. Yarışmayla ilgili detaylı kural bilgisine sahip olmadan katılan yarışmacılar kolay elenebiliyor. Aşağıdaki kurallar yarışmanın güncel kurallarıdır.

Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. 2. soruda 2.000 TL, 7. soruda ise 30.000 TL’lik baraj soruları var. Yarışmayı kaybettiğiniz takdirde en son geçtiğiniz baraj sorusunun ödülü sizin olur. Çekildiğiniz takdirde en son yanıtladığınız sorunun ödülünü alırsınız. Ayrıca size sunulan 4 joker hakkının 3’ünü istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Diğer joker hakkını (yani çift cevap hakkını), 7. sorudan sonra kullanabilirsiniz.

Yeni yarışmada, eski yarışmadan farklı olarak bir adet “sesli soru” sorulmaktadır. Yarışmacı öncelikle ses kaydını dinliyor ve ses kaydı ile ilgili olarak sorulan soruyu yanıtlamaya çalışıyor. Sesli soru, 2. baraj sorusu olarak kabul edilen 7. soru dahil olmak üzere ilk 7 soruluk bölümde sorulmaktadır.

Joker Hakları Nelerdir ve Ne İşe Yarar?

  • Seyirciye sorma jokeri: Yarışma stüdyosunda bulunan seyircilerin ellerindeki cihaz yardımı ile 10 saniye içerisinde cevap verip yarışmacıya yardımcı olduğu jokerdir.
  • Telefon jokeri: Yarışmacı, başvuru sırasında adını verdiği 3 arkadaşından birini arayıp 30 saniye içinde soru hakkında fikir alışverişinde bulunabilir.
  • Yarı yarıya jokeri (50:50): Bilgisayar, yanlış olan 2 seçeneği rastgele çıkarır.
  • Çift cevap jokeri: Daha önceki sürümlerinden farklı olarak eklenen bu joker sayesinde soruya 2 defa yanıt verilebilir; ancak jokeri kullanan yarışmacılar çekilemez ve sadece 7. sorudan sonra kullanılır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın