e
sv

Kimlik Denetim Hatası Oluştu – Çözümü

13697 Okunma — 23 Eylül 2019 19:57
Kimlik Denetim Hatası Oluştu - Çözümü
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kimlik Denetim Hatası Oluştu, sorunu ile karşılaşanlara özel çözümü ve yollarını anlatıyoruz. Samsung Tablet, J7 Prime, wifi ve modemlerde görülen kimlik denetim hatası oluştu sorunu, çözümü 2019

wifi, modem, j7 prime, samsung tablet ve a7 gibi cihazlarda sıkça görülen kimlik denetim hatası oluştu sorunu hakkında detaylı inceleme ve çözüm yollarını yerli, yabancı kaynaklardan araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Kimlik Denetim Hatası Oluştu

Kimlik Denetim Hatası Oluştu sorunu son zamanlarda sıkça görülen çözülmesi basit bir hata türüdür. Çözümü her ne kadar basit olsa’da Kimlik denetim hatası oluştu ile karşılaşanlar genellikle bir birinden farklı sebeplerden dolayı bu hatayı alabiliyor.

Telefon veya Tabletlerde sıkça karşılan bu hatanın sebebi genellikle wifi bağlantısı oluyor. Hata ile karşılaşanlar genellikle sebebini bilmediği için çözüm yolları deneyerek doğrusunu bulabiliyorlar.

Kimlik Denetim Hatası Oluştu
Kimlik Denetim Hatası Oluştu

Kimlik Denetim Hatası Oluştu Nedir.?

Kimlik Denetim Hatası Oluştu Nedir? ile öncelikle bu tür hatalara nelerin sebep olduğunu bilmeniz gerekiyor. Sebebini bilmeden çözümünü bulamayacağınız hatalarda yanlış yapacağınız işlemler ile cihazınız hasar görebilir.

Kimlik Denetim Hatası Oluştu, sorununu genellikle wifi ve modem kullanıcıları yaşıyor. Son zamanlarda samsung, tablet, telefon, j7 prime ve a7 gibi cihazlarda sıkça görülebilmektedir. Nadirde olsa bilgisayar (PC) kullanıcılarının’da yaşadığı bu hatanın çözümü kablosuz ağ şifresinden kaynaklandığı tespit edilmiştir.

Wifi şifrenizin doğru olup olmadığı kontrol ettikten sonra şifre değiştirerek uyumlu hale getirin. Hata hala devam ediyorsa şifreleme tiplerini değiştirerek yeniden kontrol edil. Diğer çözüm yolları için aşağıyı inceleyebilirsiniz.

Kimlik Denetim Hatası Oluştu Çözümü

Kimlik Denetim Hatası Oluştu sorununu kalıcı olarak çözmek istiyorsanız birden fazla çözüm yolları bulunmaktadır. Cihazınızın bağlı olduğu wifi adresini unutarak tekrardan bağlanmayı deneyin eğer telefonunuzdaki veriler yedeği alındıysa fabrika ayarlarına döndürerek sorunu kökten çözebilirsiniz.

Kimlik Denetim Hatası Oluştu hala devam ediyorsa modem arayüzüne girerek güvenlik seviyesi ayarınızı WAP2 yapın ve şifrenizi yeniden değiştirin. Bu hatanın ana sebebi İnternet ile telefonun birleşememesinden kaynaklanmaktadır. Telefonunuzu modeme yakın bir yere götürerek tekrar wifi ağına bağlanmayı deneyin.

Kimlik denetim hatası oluştu, sorunu ile karşılaşanların genelinde görülen ortak sebep modem şifreleme türünün 802.1x özelliğinin aktif olmamasından kaynaklandığını görüyoruz. Sizde kontrol edebilirsiniz.

Kimlik denetim hatası oluştu ile karşılaşan bir TP_Link modem kullanıcısı çözüm için modem panelini arayüzünden ayarlar ve kablosuz ayarlar sekmesinde İlişkilendirme iznini yasakla olarak değiştirerek çözüme kavuşturduğunu anlatıyor.

Kimlik denetim hatası oluştu, hala devam ediyorsa son olarak modem wifi ayarlarını fabrika ayarlarına döndürerek, ismini ve şifresini değiştirin.

Kimlik Denetim Hatası Oluştu Nedir?

 

Kimlik Denetim Hatası Oluştu; genellikle bu sorunun göründüğü cihazın mevcut modem İnternet bağı ile olan ayarlarında sıkıntı görülmesinden kaynaklanır. 

Kimlik Denetim Hatası Oluştu Çözümü

 

Kimlik Denetim Hatası Oluştu, diye uyarı yazısı gördüğünüz zaman modem ayarlarınızı tekrar incelemeniz gerekmektedir. Bu yazımızda sizlere çözüm yollarını detaylı şekilde anlatıyoruz. 


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kimlik Denetim Hatası Oluştu – Çözümü