Kinnporsche 13 Bölüm Türkçe Altyazılı İzle (2022)

 Kinnporsche 13 Bölüm Türkçe Altyazılı İzle (2022)
Okunuyor Kinnporsche 13 Bölüm Türkçe Altyazılı İzle (2022)

Kinnporsche 13 Bölüm Türkçe Altyazılı İzle ile dizinin 13 bölümünü de nasıl izleyebileceğinize dair detayları buradan sizlerle paylaşıyor olacağız. Türkçe Altyazı ve Türkçe Dublaj olarak izleme fırsatını buradan sorunsuz bir şekilde yakalayabilirsiniz. Kinnporsche 13 dizisinden sonra ona en büyük rakip olacağı söylenen Kore yapımı Kinnporsche 13 bölüm ülkemizde de çok ses getirmeyi başladı. İnsanlar Kinnporsche 13. Bölüm İzle ile ilgili aramalarına hız kesmeden devam ediyorlar. Kafalarındaki soru işaretlerini gidermek ve diziyi nasıl izleyebileceğinizi anlatmak amacıyla bu içerik hazırlanmıştır.

Kinnporsche 13 Bölüm Türkçe İzle

Apple TV+ da yayınlanacak olan Kinnporsche 13 Bölüm Türkçe Altyazı İzle için illegal siteleri önermiyoruz. Dizinin yayın haklarını elinde bulunduran kuruluşlardan izlemenizi tavsiye ediyoruz. Amacımız diziyi izlemek isteyen seyircilere gerçek kuruluşlara yönlendirmek. Netflix, BluTV gibi platformlarda dizi şuanda yer almamaktadır. Apple TV+ tarafından çekilen bir dizi olduğu biliniyor.

Kinnporsche 11 Bölüm Türkçe İzle
Kinnporsche 13 Bölüm Türkçe İzle

KinnPorsche: The Series , Phakphum Romsaithong (Mile) ve Nattawin Wattanagitiphat’ın (Apo)başrollerini paylaştığı DAEMI ikilisinin yazdığı aynı adlı bir web romanına dayanan2022 Tay aksiyon romantik drama televizyon dizisidir. Dizi, Porsche’yi Kinn Theerapanyakul tarafından mafya yeraltı dünyasına çekilirken takip ediyor.

Yönetmen: Kongkiat Komesiri (Khom), Krisda Witthayakhajorndet (Pepzi) ve Banchorn Vorasataree (Gölet). 2 Nisan 2022’de One 31’de prömiyeri, her Cumartesi 23:00 ICT’de (23:00 pm), tam kesilmemiş versiyonu ise iQIYI’de 24:00 ICT (12:00 am)’de yayınlandı .

Bir barmen olan Porsche, genç bir adamı serserilerden kurtardığında, onun karanlık yeraltı dünyasına girdiğini pek bilmiyordu. Kurtardığı genç adam, ünlü mafya babası Anakinn ‘kinn’ Theerapanyakul’dur. Dövüş becerilerinden etkilenen Kinn, Porsche’nin ne pahasına olursa olsun koruması olmasını istiyor. Kardeşinin ve onun güvenliğinden korkan Porsche, daha sonra şantaj ve rüşvete başvurana kadar Kinn’in teklifini reddeder. Şimdi, Porsche’nin Kinn’in koruması olmaktan başka seçeneği yok.

Ardından gelen, bir duygu ve eski sevgililer, güce aç kuzenler ve Kinn’in çılgın bir erkek kardeşidir.

Porsche sonsuza dek mutlu olacak mı?


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
585 okunma
okunma5538
0 yorum