Kirpi View in 3D (Google Kamera)

 Kirpi View in 3D (Google Kamera)
Okunuyor Kirpi View in 3D (Google Kamera)

Kirpi View in 3D ile birlikte akıllı telefonunuzun kamerasında çevrenizde gerçekçi Kirpi görmenizi sağlar. 3D Olarak Göster özelliği nasıl kullanılır anlattık. Teknolojinin gelişmesi artık hayatımızın her alanında karşımıza çıkıyor. Hayatımızda hiç görmediğimiz hayvanları bile artık View in 3d özelliği ile yanımızda varmış gibi 3 boyutlu olarak görüntüleyebileceğiz.

Kirpi view in 3d hakkında aslında söylenecek çok söz var fakat dünyanın en büyük arama motoru Google getirdiği 3D olarak göster özelliğiyle fazla konuşmaya gerek yok görüyorsunuz diyor. Gerçeğe uygun boyutta yakından bir Kirpi görün.

Aşağıda Kirpi view in 3d görüntüsünü nasıl yapacağınız hakkında detaylı bir içerik ekliyoruz. Sormak istediğiniz, aklınıza takılan tüm soruları aşağıdan yorum olarak yazın.

Kirpi View in 3D ile Görüntüle ve Göster

Kirpi View in 3D ile görüntüle ve göster hakkında yerli bir kaynak bulamadığımız için size yardımcı olacak rehber niteliğinde bir içerik hazırlamak istedik. Hala geliştirilme aşamasında olan yeni bu özellik ile birlikte arama motorunda araştırdığını hayvanları telefonunuzun kamerası ile yakından görebileceksiniz.

Kirpi View in 3D ile Görüntüle ve Göster
Kirpi View in 3D ile Görüntüle ve Göster

Yukarıdaki butona basarak telefonunuzda 3 Boyutlu görebileceğiniz Kirpi düzenlemesine geçiş yapabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular, takıldığınız noktalar ve bu teknoloji hakkındaki görüşlerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın